magazin haberleri

Survivor'a veda eden isim belli oldu

Survivor'a veda eden isim belli oldu

Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Merve, Hakan ve Sema'nın elenme adayı olduğu konseyde rakiplerinden daha az oy alarak elenen yarışmacı belirlendi.

Dün akşam gelen SMS'ler ile elenen yarışmacı Merve Aydın oldu. Merve, isminin açıklanmasının ardından 'Buraya kadarmış 3.cüsü buraya kadarmış yapabilecek bir şey yok. Herkesin bir amacı ve hedefi var, benim de hedefim sonuna kadar gitmekti. Fakat bu sezon çok şansızlıklar ve sakatlıklar yaşadım. Sakatlıktan bir türlü kurtulamadım ve bu beni psikolojik olarak çok fazlasıyla etkiledi. Diyecek bir şey yok. Çok teşekkür ediyorum tekrardan size' diyerek Survivor macerasını özetledi.

Acun Ilıcalı'da Merve'nin elenmesinin ardından bir kaç kelime ile sonucu özetledi. Acun Ilıcalı 'Demin bir kaç anımızdan bahsettim ama senle anımız çok fazla tabi ki 3 koca sezonu birlikte geçirdik, toplam bir buçuk sene neredeyse. Seyircilerimiz bazen seni sinirli gördüler ama benim aklımda sadece güler yüzün ve sempatik sözlerin var. Dediğin çok doğru buradaki şartlarda çok değişik tepkiler verebiliyorsunuz. Açlığın ne olduğunu tabi ki seyircilerimiz de ne olduğunu zaman zaman biliyorlardır hissediyorlardır ama sizin bunu devamlı olarak yaşamanız tabiki bazen o agresiflikleri getirdi. Ama tabi ki bunlar her zaman oyunda kaldı, saha içinde kaldı. Benim için çok değerli bir yarışmacısın. Sakatlıklar gerçekten peşini bırakmadı. Bu senin mağlubiyeti kabullenemez karakterine açıkçası rahatsızlık verdi. Ama biz bir birimizi çok iyi tanıyoruz. Seyircimiz takdir ediyor biz sadece sonucu söylüyoruz. Bundan sonraki hayatında inşallah ömür boyu mutluluklar diliyorum sana.' Diyerek Merve'nin Survivor yaşamını özetledi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS