Survivor'da elenen isim belli oldu! 9 Mart 2021 Survivor SMS oylaması sıralaması YAYINLANDI!

A A

10.03.2021 - 00:25 Son Güncelleme:

Survivor'da 9 Mart 2021 akşamı eleme konseyi yaşanıyor. Dokunulmazlık oyunlarını Gönüllüler takımı kaybetti. Bu hafta eleme potasına Gönüllüler takımından üç kişinin ismi yazıldı. Gönüllüler takımında Öykü, Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme potasında stresli anlar yaşıyor. 9 Mart akşamı Survivor'da SMS oylamasının birincisinin kim olacağı merak ediliyor. Bu akşam SMS'te birinci olan isim bir eleme adayı daha söyleyecek. Toplamda 4 aday eleme potasında yarışacak. Peki ama Survivor'da kim elendi?

Survivor'da elenen isim belli oldu! 9 Mart 2021 Survivor SMS oylaması sıralaması YAYINLANDI!

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle araştırılıyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı, (9. hafta SMS oylaması) 9 Mart 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde Gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan eleme adayı oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 9 Mart Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler...

SURVİVOR 16 MART 2021 BU AKŞAM ELENEN İSİM KİM OLDU?

Survivor'da kim elendi 9 Mart 2021?

Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan, Öykü Uysal ve Hanzade'nin ismi yazılmıştı. SMS birincisi olan Ayşe, Dora'nın adını eleme adayı olarak söyledi. 

SMS sıralamasına göre Survivor'a Öykü Uysal veda etti. 

Survivor 9. hafta SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor'da SMS birincisi Ayşe oldu.

10- Öykü Uysal
9- Berkay
8- Yunus Emre
7- Hanzade
6- Steven
5- Aleyna
4- Aleyna Çalışkan
3- Reşat
2- Dora
1- Ayşe