Survivor'da kim elendi? 16 Şubat 2021 Survivor SMS Sıralaması Belli Oldu!

A A

17.02.2021 - 00:20 Son Güncelleme:

Survivor'da bu akşam Ünlüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Ünlüler takımı iki dokunulmazlık oyununu da kaybetmişti ve eleme adayı belirlemişti. Eleme potasında Çağrı ve Doğan'ın adları yer alıyor. Bu akşam birinci olan isim bir eleme adayı daha belirleyecek.

Survivor'da kim elendi? 16 Şubat 2021 Survivor SMS Sıralaması Belli Oldu!

TV8'in sevilen yarışması Survivor'da ada konseyi heyecanı yaşanıyor. 2021 Survivor Ünlüler ve Gönüllüler'in altıncı haftasında, bir yarışmacı daha bu gece adaya veda edecek. Survivor 2021'de bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de Ünlüler kaybetti ve eleme adayı olarak Doğan ile Çağrı'nın isimleri belirlenmişti. Survivor'da bu hafta kim elendi sorusu merak ediliyor. Survivor'da SMS birincisi bu hafta Batuhan Karacakaya oldu ve Batuhan'ın söylediği isimden sonra hangi yarışmacı adaya veda etti sorusu yanıtlanmış olacak. İşte Survivor'da elenen yarışmacı ve haftalık SMS oy sıralaması hakkında bilgiler...

Survivor'da kim elendi?

Survivor'da elenen isim Hayrettin oldu. Çağrı ve Doğan eleme potasındaki ilk iki aday olarak belirlenmişti. SMS oylamasında birinci olan Batuhan, Hayrettin'in adını söyledi. 

SMS sıralaması belli oldu mu?

12-Gonca
11-Hayrettin
10-Melis
9-Merve
8-Öykü
7-Sergen
6-Barış
5-Çağrı
4-Doğan
3-İlayda
2-İsmail
1- Batuhan