magazin haberleri

Survivor'da ödül oyununda kavga! Parviz diskalifiye edildi

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı 'Survivor', 30 Mart akşamı 32. bölümüyle ekranlara geldi. Adada açlıkla mücadele eden iki takım da dün akşam et yemeği ödülünü kazanmak için yarıştı. Ancak oyun sırasında ünlüler ve gönüllüler takımları arasında gerginlik had safhadaydı. Oyun sırasında; Sercan ile Barış ve Burak ile Parviz arasında kavga çıktı.'Survivor 2020'nin dün ekranlara gelen yeni bölümünde heyecan doruktaydı. Ödül oyunu oynanan yeni bölümde; kazanan takım hem havuz başında et yiyecek hem de dişlerini fırçalayabilecekti. Ödülü çok isteyen iki takım da canını düşüne taktı. Basketbol oyunu oynanan bölümde, takımlar ikişerli olarak ayrıldı ve mücadele başladı.

Bir önceki dokunulmazlık oyununda da büyük bir gerginlik yaşayan Sercan ve Barış, ödül oyununda da sıkıntı yaşadı. Sercan, Barış'ın kendisini bilerek yere attığını iddia etti.

Gönüllüler'in önde götürdüğü mücadelede skor 5-1 iken Parviz ve Berkan ile Barış ve Yunus Emre sahaya çıktı.

Barış yere düştüğü bir pozisyonda itiraz edince Sercan sert tepki gösterdi ve "Koskoca cüssen var ama her şeye ağlıyorsun" dedi.

Mücadeleyi gönüllüler önde götürürken, son oyunda Burak ve Parviz arasında tartışma yaşandı.

Survivor basketinde skor 9-5 gönüllüler lehine iken Parviz - Sercan ikili ile Burak - Yasin ikilisi karşılaştı. Bir pozisyon sonrasında Burak'ın Parviz'in faul yaptığını iddia etmesi ve ona diklenmesi ortamı gerdi.

İki yarışmacı kavga etmek üzere iken Yasin araya girdi ve sakinleştirmeye çalıştı. Bu tartışma sonrasında Acun Ilıcalı hem Parviz'e hem Burak'a birer teknik faul verdi.

İki tarafın da sakinleşmesiyle oyun sürerken, Burak ve Parviz'in karşılıklı olduğu bir anda Burak yere düştü. Parviz de bilerek onun dizine bastı.

Bu anlara itiraz gelirken, hakem Acun Ilıcalı, kamera kayıtlarına bakacaklarını söyledi. Ardından Parviz'in oyundan diskalifiye edilmesine karar verdi.

Ardından Parviz'in yerine oynamak için gönüllülerin seçtiği Ersin girdi. Peki Survivor 32. bölümde ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da uzun bir aradan sonra dün akşam gönüllüler ödül oyununu 10'a 5 skorla kazandı.

Ancak oyun sonunda da iki takım arasında sözlü bir atışma yaşandı. Olaya müdahale eden Ilıcalı; ünlüler takımında Sercan'ı, "Aranızda konuşmayın, Sercan" diyerek uyardı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS