magazin

Taylor Swift’ten taciz iddiasına savunma

  1. Magazin
Taylor Swift’ten taciz iddiasına savunma

2013 yılında albümün tanıtım çalışması sonrasında radyo programcısı David Mueller ile fotoğraf çekilirken elle taciz edildiğini bildiren pop yıldızı Taylor Swift, Denver Federal Mahkemesi’nde ifade verdi.Mahkemeye tanık olarak çağırılan 27 yaşındaki müzisyen, “Kesinlikle bir tacizdi ve uzun süren bir tacizdi. Eteğimin altından kalçamı sıktı. Geri çekilmeme rağmen bırakmadı. Şok ediciydi. Daha önce böyle bir olayla karşılaşmamıştım” açıklamasını yaptı.
55 yaşındaki Mueller, Swift ve ekibini kendisini yalan iddia ortaya atarak işten kovulmasına ve kariyerini mahvolmasına neden olduğu içini dava etmiş, ünlü şarkıcı ise karşı dava açmıştı.
Eski radyo programcısı ve DJ kendisini mahkemede şu sözlerle savundu.
“Birileri, eğer benden uzaklaşmaya çalıştıysa bunu kanıtlayabilirdi. Belki el boğumlarım onun kaburgalarına değmiş olabilir. Ama fotoğrafçıya odaklandığım için o anda elimin nerede olduğundan emin değilim.”
Muller’in açıklamasından sonra ise Taylor Swift, "O benim elime, koluma ya da kaburgama dokunmadı. Benim kalçama dokundu. Bu gerçek. Bu benim başıma gelen olay” dedi.

O dönemde 23 yaşında yaşında olan Taylor Swift, o dönemde durumu polisi bildirmemiş, şarkıcının annesi Andrea Swift, kızının manajerinin durumu halkın gözünden uzak tutmak istediğini belirtmişti.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS