Son Dakika

Tehlikeli Görev oyuncuları kimdir? Ali'yi kim canlandırıyor? Tehlikeli Görev nerede çekildi? Tehlikeli Görev konusu nedir?

A A

11.01.2022 - 20:03

STAR TV'de yayınlanan Tehlikeli Görev filminin oyuncuları merak ediliyor. Yönetmenliğini Ryuhei Kitamura'nın üstlendiği Tehlikeli Görev filmi nerede çekildi?

Tehlikeli Görev oyuncuları kimdir? Ali'yi kim canlandırıyor? Tehlikeli Görev nerede çekildi? Tehlikeli Görev konusu nedir?

STAR TV'de bu akşam ekrana gelen Tehlikeli Görev filmi gerilim ve aksiyon konularıyla dikkat çekiyor. 2020 ABD yapımı olan Tehlikeli Görev filminin oyuncu kadrosu, çekim yeri hakkında bilgiler haberimizde...

Tehlikeli Görev oyuncuları kimdir? 

'Tehlikeli Görev’ filminin oyuncu kadrosunda; Ruby Rose, Jean Reno, Aksel Hennie, Rupert Evans gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu ise; Lior Chefetz, Joe Swanson kaleme aldı.

Tehlikeli Görev konusu nedir?

Deniz kuvvetlerinin bir üyesi olan Ali, son görevini tamamlamasının ardından New York’a döner. Bir apartmanda çalışmaya başlayan Ali, burada bir aile ile arkadaş olur. Bu sırada Victor Dubois’in lideri olduğu bir grup hırsız, ailenin tüm değerli eşyalarını çalmak için harekete geçer. Bu durumun ardından Ali, aileyi korumak için hırsızları etkisiz hale getirmeye çalışır. Ancak çete giderek daha acımasız hale gelince Ali, tüm ölümcül dövüş becerilerini kullanmak zorunda kalır.
 
Tehlikeli Görev oyuncuları ve karakterleri
Ruby Rose -(Ali)
Jean Reno -(Victor Dubois)
Aksel Hennie -(Borz)
Rubert Evans -(Jon Stanton)
Julian Feder -(Max)
David Sakurai -(Andre)
Louis Mandylor -(Martinez)
Hideaki Ito -(Leo)