magazin haberleri

Tek Yürek dizisi 20. bölüm fragmanı: Turnuvanın ilk maçı!

Tek Yürek dizisi 20. bölüm fragmanı: Turnuvanın ilk maçı!

TRT1 ekranlarında diziseverlerle buluşan Tek Yürek yeni bölüm fragmanı ile bu hafta yaşanacak gelişmeleri gösterdi. Turnuva maçlarının başlamasına kısa bir süre kala takımdaki son durum merak konusu oldu. İşte Tek Yürek 20. Bölüm fragmanı ve 11 Temmuz’daki bölümde meydana gelecek olaylar.

Tek Yürek fragman videosu Melda’nın Deniz’le olan yüzleşmesinin ardından meydana gelecek gelişmeleri gösterdi. Öte yandan tüm takımı turnuva heyecanı sararken son gelişmeler herkesi şaşırtacak. İşte Tek Yürek dizisi yeni bölüm fragmanı 20. bölümde yaşanacak olaylar…


TEK YÜREK FRAGMAN VİDEOSUTEK YÜREK 20. BÖLÜM ÖZETİ


İzmir’e doğru yola çıkan ekip, turnuvanın İstanbul’a alındığı aldığı haberi üzerine geri döner. Deniz hala Yiğit’e kırgın olduğu halde ona bir şans daha tanımaya karar vermiştir. Bu arada Kanada’dan gelen müjdeli haber Deniz’i çok mutlu eder, ancak Yiğit gitmek konusunda onun kadar heyecanlı değildir.


Turnuvanın ilk maçı gelip çatar. İki rakip karşı karşıya gelmenin şaşkınlığı içindedir. Kozlarını hokeyde paylaşmak için piste çıkarlar ama maç büyük bir kavgaya dönüşür ve turnuvadan diskalifiye olurlar.


Öte yandan maçı seyretmeye gelen Melda, yangından kurtardığı Deniz’i görünce, takip eder; yangının arkasındaki sırrı çözmeye kararlıdır. Melda Deniz’le yüzleşir, buna kulak misafiri olan Halit çok öfkelenir. Yiğit, Deniz’in hayatını tehlikeye atarak çizgiyi aşmıştır.


Akif hiç ummadığı bir anda hayatının aşkı ile karşılaşırken, Halit artık İlknur’a olan duygularından emindir. Sıra çocukları ve Yusuf’la konuşmaya gelmiştir, onlardan alacağı cevap, İlknur’a yapacağı teklif için son adımdır.


Melda’nın yangınla ilgili izlediği ipuçları onu Yiğit’e kadar götürecektir.  Ne kadar gizlemeye çalışsa da durumu öğrenen Cem, Yiğit’le hesaplaşmaya gider. Öldüresiye kavgaya girişen iki kardeşi Deniz’in bir cümlesi durdurur. Yiğit hem çok kızgın, hem de şaşkındır. Ancak bu durum Kanada konusunda alacağı kararı kolaylaştıracaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS