magazin haberleri

Tek Yürek dizisi 4. bölüm fragmanı: Akif’in akıbeti ne olacak?

Tek Yürek dizisi 4. bölüm fragmanı: Akif’in akıbeti ne olacak?

Tek Yürek yeni bölüm fragmanı Halit’in başındaki belanın bu hafta da devam edeceğini gösterdi. Asude’nin yaptıkları nedeniyle nezarethaneye düşen Halit bulunduğu bölgeden kurtulmak için çabalayacak. Peki, TRT1’in yeni dizisi Tek Yürek’te Akif içerisinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacak?

Tek Yürek fragman videosu Akif’in sırrının birçok kişi tarafından öğrenileceğini gösterdi. Yusuf’un Aslı’ya gerçekleri anlatma kararı alacağı yeni bölümde aynı zamanda beklenmedik gelişmeler yaşanacak. İşte Tek Yürek 4. bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

TEK YÜREK FRAGMAN VİDEOSU

TEK YÜREK 4. BÖLÜM ÖZETİ

Yaralı olan Yiğit hastaneye götürülürken ekibin başındaki diğer dertler ise bitmek bilmez. Akif kötü sonla karşı karşıyadır, peşindeki esrarengiz adamlar onu bulmuştur. Halit ise Akif’i korumaya çalışırken karakolluk olacaktır. Yiğit ve arkadaşları da Akif’in sırrını öğrenecektir. Bir şekilde onu bu durumdan kurtarmaları gerekmektedir.

Bu sırada Asude’nin başına açtığı bir dert yüzünden, Halit, geceyi nezarethanede geçirmek zorunda kalacaktır. Durumun Deniz’e yansımamasını isteyen Halit, Yiğit’ten çocuklarına göz kulak olmasını ister. Bu durum Yiğit ve Deniz’i daha da yakınlaştıracaktır. Öte yandan Hazal da Yiğit’e ültimatom vermiş, ilişkilerine bir isim koyması için onu sıkıştırmıştır. Genç adam iki ateş arasında kalacaktır.

Yalanı yüzünden İlknur’a karşı zor durumda kalan Yusuf ise, Aslı’ya gerçeği söylemeye karar verir. Ancak bu düşündüğü kadar kolay olmayacaktır, üstelik bir düşman edinecektir. Bütün ekip, hatta Sait bile, Akif için birlik olmuşken, tatsız bir haber de Murat Başkan’dan gelecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS