Teşkilat 12. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

Teşkilat 12. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

Teşkilat 12. bölüm izle tek parça! Teşkilat son bölüm full izle!

TRT'nin sevilen dizisi Teşkilat 12. bölümüyle ekrana geldi. Teşkilat dizisinin son bölümünde; Serdar Fadi'yi almayı başardı ve Fadi Türkiye'ye doğru yola çıktı. Peki ama Teşkilat son bölüm nasıl izlenir? İşte Teşkilat 12. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Teşkilat dizisinin 12. bölümü izleyiciyle buluştu. Teşkilat'ın son bölümünde; Leyal’in ölümünün ardından kurulan tuzakta kurtulduğunu düşünen Fadi, seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etmek ister ancak vücudundaki zehir de etkisini göstermeye başlayınca hayatının tehlikede olduğunu anlar. İşte Teşkilat 12. bölüm izle, Teşkilat son bölüm full tek parça izle bilgileri...

Teşkilat 12. bölüm izle

Fadi’nin zehirlenmesiyle görevlerini tamamladıklarını düşünen ekip ülkeye dönmeye hazırlanırken bir başka haber onları adeta şok eder! Üstelik deşifre olma tehlikeleri baş gösterir. Hakkı ve Pınar, yeni bir plan ile tehlikeyi ortadan kaldırmak üzere harekete geçer.

Ceren ise  ekibi deşifre etmek için çalışmaya devam ederken Yağmur’a ulaşır. Zehra’yı deşifre etmek için kızı Yağmur’u kullanmaya karar verir. Bu sırada Uzay, Amir ve Fadi arasındaki görüşme kayıtlarını incelerken önemli bilgilere ulaşır ve Türkiye’ye karşı  büyük bir saldırı planlandığı anlaşılır.

Saldırı planında Fadi’nin imzası vardır ve saldırıyı durdurabilecek tek kişi de yine Fadi’dir! Bu gelişme, Fadi’nin ölümünü de büyük bir sorun haline getirir! Fadi ise canının derdindedir ve çok gizli bir binadadır! Ekip, binaya sızmak için akıllara durgunluk veren yeni bir plan yapar!