hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Teşkilat yeni oyuncuları! Teşkilat dizisi bütün oyuncuları! Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Teşkilat oyuncu kadrosu!

  Teşkilat yeni oyuncuları Teşkilat dizisi bütün oyuncuları Teşkilat dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Teşkilat oyuncu kadrosu
  expand

  TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ve soluk soluğa izlenecek olan yılın en iddialı dizisi olmaya aday ‘Teşkilat’, 7 Mart 2021 Pazar günü izleyiciyle buluştu. TRT’nin ilgiyle izlenen dizisi Teşkilat her Pazar ekrana gelmektedir. Teşkilat dizisinde macera dolu sahneler yer alıyor. Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Teşkilat dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Teşkilat oyuncuları kimdir? İşte Teşkilat hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekrana geliyor. Dizinin kahramanlarına hayat veren oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek olayların dökümanlarından ve konunun uzmanlarından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı olağanüstü başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkıyor. Peki ama Teşkilat dizisinin oyuncuları kim?

  Peki ama Teşkilat dizisinin oyuncuları kim?

  Teşkilat dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Teşkilat oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Teşkilat Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Teşkilat dizisi oyuncuları arasında Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

  TEŞKİLAT'A YENİ OYUNCU: ELÇİ!

  Teşkilat dizisi hangi karakteri kim canlandırıyor?

  Deniz Baysal Yurtcu
  ZEHRA

  Gürkan Uygun
  Gürkan Uygun
  EFKAR

  Turgut Tunçalp
  Turgut Tunçalp
  HALİT BAŞKAN

  Yunus Emre Yıldırımer
  Yunus Emre Yıldırımer
  KORKUT

  Levent Can
  Levent Can
  DAVID

  Serdar Yeğin
  Serdar Yeğin
  UZAY

  Ahmet Uğur Say
  Ahmet Uğur Say
  GÜRCAN

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yunus Narin
  Yunus Narin
  FRANCIS

  Seren Deniz Yalçın
  Seren Deniz Yalçın
  HELEN

  Cansu Büşra Tuman
  Cansu Büşra Tuman
  CELINE

  Ebru Nil Aydın
  Ebru Nil Aydın
  SACİDE

  Atılay Uluışık
  Atılay Uluışık
  SERMET

  diğer oyuncular:
  Hande Dilan Hancı
  Hande Dilan Hancı
  ZEYNEP

  Ela Naz Koçak
  Ela Naz Koçak
  YAĞMUR

  Teşkilat Çağlar Ertuğrul kimdir?

  Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987'de Karşıyaka, İzmir'de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi'nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi, makine mühendisliği bölümünü bitirdi. Burada ilk kez tiyatro ile tanıştı.

  13 Nisan 2009 tarihinde ilk kez Koç Üniversitesi'nde "Romeolar ve Julietler" adlı bir oyunda oynayarak sahne almıştır. Ardından çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır. Kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve buradan çeşitli komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer almıştır. Filmde, Çağlar Ertuğrul'a Ufuk Bayraktar eşlik etmiştir. Filmde oynamasının ardından tanınmıştır. Ardından Bana Masal Anlatma filminde oynamıştır. Medcezir, Benim İçin Üzülme ve Afili Aşk gibi bazı televizyon dizilerinde rol almıştır.

  35 buçuk sanat evinde eğitim gördü. Bir süre sonra reklamlarda yer almaya başladı. Ardından 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönetmenliğini yaptığı Dağ filminde rol aldı ve ününü artırdı. Bunun üstüne Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde yer aldı. Bu çalışmaların ardından Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de yer aldı.ir rol veriyor” dedi. Çağlar Ertuğrul son olarak TEŞKİLAT dizisinin kadrosunda yer alıyor.

  Dizinin yeni sezon oyuncuları şu şekildedir:

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aybüke Pusat - Neslihan Erdemsoy

  Cengiz Bozkurt - Çetin Erdemsoy

  Sarp Levendoğlu - İbrahim Karahoca

  Tuğçe Açıkgöz - Gizem Kırcalı

  İlker Kızmaz - Gökhan Kargı

  Selin Genç Sena - Kadroda

  Ceyhun Mengiroğlu - Cihangir Erdemsoy

  Melisa Akman - Nazlı Hisarca  Teşkilat Zehra kimdir?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow