magazin haberleri

"Topuğuma sıkmak istiyorum"

Son dönemin en başarılı oyuncu ve şarkıcılarından biri olan Jennifer Lopez kariyer alanındaki en büyük pişmanlığını anlattı. 50 yaşındaki Lopez "O anları hatırladıkça topuğuma sıkmak istiyorum" dedi. (Fotoğraflar: AFP,AP,REUTERS, INSTAGRAM)Bir süredir hem mesleki başarıları hem de nişanlısı Alex Rodriguez ile ilişkisiyle gündemde olan Jennifer Lopez, kariyer anlamındaki en büyük pişmanlığını anlattı.

Vanity Fair dergisine konuşan Lopez, geri çevirdiği bir rol için sonradan çok pişman olduğunu anlattı. Hatta o kararı için "topuğuma sıkmak istiyorum" diye konuştu.

Jennifer Lopez, 2000'li yılların ilk yarısının en çok konuşulan filmlerinden biri olan Sadakatsiz (Unfaithful) için baş kadın karakteri canlandırmasının teklif edildiğini ama bunu geri çevirdiğini itiraf etti.

2002 tarihli filmin yönetmen koltuğunda Adrien Lyne oturuyordu. Diane lane de önemli rollerini Richard Gere ve Olivier Martinez ile paylaştığı bu filmdeki yorumuyla Oscar adayı olmuştu.

Jennifer Lopez " Evet... Sadakatsiz (Unfaithful) adında bir film vardı. Rol bana teklif edilmişti ve o zaman senaryonun ayaklarının henüz yere basmadığını düşünmüştüm. Adrian Lyne’ın işin hakkından geleceğini bilmem gerekirdi ama akıl edemedim. Diane Lane rol için mükemmeldi, rol ona biçilmiş kaftan gibiydi ama bunu düşündüğümde... Hakikaten topuğuma sıkmak istiyorum" diye konuştu.

Lopez, kariyeri boyunca Fatal Attraction (Öldüren Cazibe) Jacob's Ladder (Dehşetin Nefesi) Flashdance gibi yapımlara imza atan Lyne'in yönettiği filmin senaryosunu okuduğunda filmin ardındaki vizyonu göremediğini anlattı.

Diane Lane bu filmdeki performansıyla kariyerinin tek Oscar adaylığını almıştı. Filmde Lane ve Martinez'in yanı sıra önemli rollerden birini de Richard Gere üstleniyordu. Sadakatsiz, eşini kendisinden genç bir adamla aldatan bir kadının öyküsü üzerine kuruluydu.

Jennifer Lopez, daha önce Selena filmindeki performansıyla Oscar adaylığına çok yaklaşmıştı, fakat bunu elde edemedi. Geçen yıl oynadığı Hustler filmindeki oyunuyla da en azından aday gösterilmesi bekleniyordu. Fakat ne Altın Küre'de ne de Oscar'da adaylar arasına girebildi.  
Jennifer Lopez, o dönemde nişanlı olduğu Ben Affleck ile birlikte Gigli adlı film için kamera karşısına geçmişti. Fakat o film eleştirmenler tarafından yerden yere vuruldu.

Lopez ile Affleck'in performanslarının da eleştirildiği Gigli, uzun yıllar boyu 2000'lerin en kötü filmleri listelerinde ilk sırada yer aldı.

Sadakatsiz, gösterime girdiği dönemde karmaşık eleştiriler almıştı. Kimi çok beğenirken kimi de yerden yere vurdu. Film, gişede de başarı elde edemedi. Ama Diana Lane etkileyici oyunculuğuyla Oscar ödülüne aday gösterildi. Fakat ödülü The Hours (Saatler) filmiyle Nicole Kidman'a kaptırdı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS