magazin haberleri

"Travma diye bir şey yok"

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile ayrılık kararını duyuran Melis Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından boşanma haberleri sonrası yeni bir paylaşım yaptı.Uraz Kaygılaroğlu, Melis İşiten ile 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.
Melis Kaygılaroğlu, boşanma durumunun çocukları Ada’yı etkilemediğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu: 
30 kendini gelişiyle belli etti. Çok okuduğum, çok öğrendiğim, çok çalıştığım, çok büyüdüğüm bir yaş olacak belli. Kafamı okumaktan, yazmaktan, çalışmaktan kaldıramıyorum. Bakalım nereye varacak.
Bir süre burayı kulis fotoğraflarıyla donatırım ben.Not: Çocuğu okula başlayan ana dramı bilir misiniz? Hele işi akşam olan analar? Gündüz elimi kolumu nereye sokacağımı bilemiyorum resmen.
Bir de özlemek filan. Çok delice. Sonra okuldan alıp akşam iş saatine kadar mıncır.
Ha ayrıca çocuk konusu açılmışken öğrendiğim bir gerçeği belirteyim; travma diye bir şey yok. Olay karşısında büyüklerin(!) tutumları, davranışları, duyguları o olayı travmatik hale getirendir. Kısacası “no drama”
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS