magazin haberleri

Tuğba Ekinci'den Cem Yılmaz'a: Yakışıyor çapkınlık

Cem Yılmaz ve Saadet Özsırkıntı ile ilgili aşk haberlerini gören Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından eleştiride bulunarak; "Bu ne hovardalık kardeşim yuh bu kızlara" diyerek Yılmaz'ı hedef almıştı.Her fırsatta Cem Yılmaz'ı eleştiren Ekinci son olarak kendisiyle ilgili çıkan haberleri paylaştı ve ünlü komedyene zeytin dalı uzattı.Tuğba Ekinci'nin Cem Yılmaz ile ilgili sözleri olay olmuştu. Ekinci daha önce "Güzelim kadınlar bunun neyine giderler. Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok" demişti.

Bu açıklamalardan bir süre sonra ise Ekinci, Cem Yılmaz ve Saadet Özsırkıntı ile ilgili haberleri görüp "Bu ne hovardalık kardeşim yuh bu kızlara" demişti.

Geçtiğimiz gün Yılmaz'a bu yorumlar soruldu. Cem Yılmaz her zamanki gibi muhabirlere kızdı.

Yılmaz'ın bu halini gören Ekinci ise o haberleri paylaşıp ünlü komedyene zeytin dalı uzattı.

Ekinci açıklamasında, "Şaka yaptım yakışıyor çapkınlık tam gaz devam et! Çok şey kazanacaksın" dedi. Tuğba Ekinci'nin bu yorumu bazı takipçileri tarafından ise "Cem Yılmaz'la dalga geçiyor" olarak yorumlandı.

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile yollarını ayıran ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde sunucu Saadet Özsırkıntı ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Yılmaz'ın gösterisine gittiği ve kulisinde ünlü komedyen ile bir araya geldiği öne sürülen Özsırkıntı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile çıkan haberleri yalanlamıştı.

Özsırkıntı, konuyla ilgili, "Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Lütfen, sizden ricamdır; yanlış veya yalan bilgilerle gündem yaratılmasın" ifadelerini kullanmıştı. Yılmaz ise soruları yanıtsız bırakmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS