magazin haberleri

Kanal D'nin yeni dizisi Tutsak ilk bölümü ile beğeni topladı

Kanal D'nin yeni dizisi Tutsak ilk bölümü ile beğeni topladı

19 Eylül'de yayın hayatına başlayan Tutsak dizisinin konusu ve oyuncuları ile ilgili bilgiler Kanal D tarafından diziseverlerle paylaşıldı. İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği projede kendisinden 30 yaş büyük bir adamla evlenmek zorunda bırakılan Elif’in hikayesi ekranlara taşınacak. İşte Tutsak’ın ilk bölümünün tanıtım videosu ve dizide yaşanacak gelişmeler…

Tutsak dizisi Kanal D'nin 2017 yılında takipçileriyle buluşturduğu projeler arasında yer alacak. Pamir Pekin, Gülper Özdemir ve Seray Gözler gibi isimleri kadrosunda bulunduran dizide Elif karakterinin yaşam mücadelesi aktarılacak. İşte Tutsak’da ilk bölümde meydana gelecek olaylar…


DİZİNİN OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ...TUTSAK DİZİSİNİN KONUSU AÇIKLANDI


Yayıncı kuruluş ve yapımcı firmanın 19 Eylül’de yayın hayatına başlayacak olan dizi konusuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle; Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “tutsak” hayatı yaşamaktadır. Gürhan Ailesi’nin karanlık sırlarını kullanarak aileye şantaj yapan Sadullah’ın ortadan kaybolmasıyla, Elif tamamen yabancı olduğu bir dünyada yapayalnız kalır.Gürhan Ailesi’nin yanında şoförlük yapan Bahadır’ın ona uzattığı yardım eli, Elif’in bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmasına neden olur. Ailenin ihtişamlı konağında çalışmaya başlayan Elif, çevresini saran sırlarla ve bu sırları korumak için her şeyi yapabilecek aile üyeleri ve çalışanlarla karşı karşıyadır. Ailenin büyük oğlu Kenan’ın ona karşı ilgisi ve ilk günden beri ona yardım eden Bahadır’ın onu koruma çabası bütün okların Elif’e dönmesine yol açar.


Elif, “tutsak”lıktan kurtulabilmek için, bu tekinsiz dünyada ayakları üzerinde durması gerektiğini kısa zamanda fark edecektir. Ancak aşkın, sadakatin, güvenin pamuk ipliğine bağlı olduğu bu yolculukta, Elif her adımına dikkat etmek zorundadır.


“CERRAHPAŞALI HALİT” DÖNÜYOR


Kurtlar Vadisi dizisinin eski sezonlarına damga vuran karakterlerden biri olan Cerrahpaşalı Halit’e hayat veren Özcan Varaylı Tusak’da Enver Gürhan rolü ile takipçilerinin karşısında olacak. Gürhan Ailesi’nin önemli isimlerinden olan Enver’e hayat verecek başarılı oyuncunun canlandıracağı karakterin detayları ise gelecek bölümlerde ortaya çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS