magazin haberleri

Ünlülerin eski fotoğrafları gün yüzüne çıktı! İşte o nostaljik kareler

Koronavirüs sebebiyle evden çıkamayan ünlü isimler, eski fotoğraflarını karıştırıp sosyal medyada paylaşıyor.Gülben Ergen

Şarkıcı Gülben Ergen lise yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Pandemi sürecini evinde geçiren ünlü isimler eski günleri yad etmeye devam ediyor. Kadıköy Ticaret Lisesi'nden mezun olan Gülben Ergen okul yıllarına ait bir fotoğrafını sevenleriyle paylaştı.

Ergen’in, 'Yine bir süslü yine bir havalı mıyım, çaktırmadan?' mesajıyla yayınladığı fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni aldı. Ünlü ismin fotoğrafına, 'Hep aynı, hep en güzel' yorumları yapıldı.

Aşkın Nur Yengi

Aşkın Nur Yengi, Instagram’da nostaljik paylaşımlar yapan Şokopop sayfasında yayınlanan bu fotoğrafı kendi sayfasına ekledi.


Emel Sayın’ın “Neşe-i Muhabbet” adlı şovunda 1995 yılında çekilmiş fotoğrafta Aşkın Nur Yengi’nin yanı sıra Yeşim Salkım, Serdar Ortaç, Burak Kut, Mustafa Sandal ve Kenan Doğulu var.

Nevra Serezli

Tiyatronun usta ismi Nevra Serezli, yıllar önce Londra'da çekilen fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.


Serezli, fotoğrafın altına "Haldun Dormen'in müzikali Londra'dayız bakın bakalım kimler var kimler" notunu düştü. Fotoğrafta Halit Ergenç'ten Erol Evgin'e kadar çok sayıda ünlü isim var!

Nilüfer Açıkalın

Nilüfer Açıkalın, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü'nde okurken, öğrenci karnesindeki siyah- beyaz fotoğrafını "Eski defterler arasında bir Nilüfer" notuyla paylaştı.

Harun Tekin

Mor ve Ötesi Grubu’nun solisti Harun Tekin lise yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Alman Lisesi’nin festivalinde çalacağız diye bir arşivleri karıştırdık. Kerem (kabadayı) buldu, çıkardı bunu. 2 gündür bu resme bakıp gülümsüyorum ara ara. Alman Lisesi bahçesindeyiz, lise 3 bitiyor, bir yıl daha var yani mezuniyete, birkaç hafta sonra bir stüdyo kaydına gireceğiz ama bestelerimiz kaybolmasın, ilerde dinletir eşe dosta hava atarız diye. Albüm filan asla yok planlar arasında. İyi de çalmıyoruz üstelik, yani bu yüzümüzdeki öyle biz inanılmaz bir müzik grubuyuz filan ifadesi de değil. Neşe bu. Daha sonra zaman zaman kaybettiğimiz, zaman zaman kaybetmek için de elimizden geleni yaptığımız, sonra ama hep bir şekilde yeniden bulduğumuz neşe aslında. Başka her şeyin bir yan etki olduğunu hatırlatan, oyun oynayan çocukların neşesi. Oyunumuz, ve neşemiz daim olsun.

Armağan Çağlayan

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan televizyoncu Armağan Çağlayan, o yıllara ait fotoğrafını paylaştı.

Hamdi Alkan

1985 Yıldız Teknik Üniversitesinde öğrenciyim

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS