magazin

Vatanım Sensin 49. bölüm yeni fragmanı ne zaman ekrana gelecek?

  1. Magazin
Vatanım Sensin 49. bölüm yeni fragmanı ne zaman ekrana gelecek?
Vatanım Sensin 49. bölüm yeni fragmanı ne zaman ekrana gelecek?

Kanal D'nin başarılı projesi Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Mehmet Akif Ersoy'un gelişi sonrasında yaşanacakları gösterecek. İzmir’e giderek kimliğini gizleyen Ersoy, Cevdet’in kendisini tanıtmasının ardından bölgeye geliş nedenini açıklayacak. Yunan Ordusu altında görevine devam eden Cevdet, Vatanım Sensin 48. bölümde yalnız kaldıkları esnada Ersoy’a gerçek kimliğini duyuracak.

Vatanım Sensin son bölümde akıllıca planı sayesinde idam edilmekten kurtulan Cevdet gizli görevini devam ettirmişti. Yıllardır gizlilik içerisinde yürüttüğü görevinin açığa çıkması nedeniyle yargılanan Cevdet’in kurşuna dizileceği düşünülürken beklenmedik bir gelişme yaşandı. Hakkında bilinenleri Cevdet'le de paylaşan Ersoy'un atacağı diğer adımlarsa pazartesi günü yayınlanması beklenen Vatanım Sensin 49. bölüm fragmanında yerini alacak.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

VATANIM SENSİN FRAGMAN VİDEOSU

Her Perşembe takipçilerinin beğenisine sunulan sevilen dizide bu kez Azize, Cevdet, Hilal, Leon ve Mehmet Akif Ersoy cephesinde yaşanan önemli gelişmeler diziye damga vuracak. Cevdet’in gerçek kimliğini açıklayarak güvenini kazanmasının ardından kendisi de bölgeye geliş amacını açıklayacak olan Ersoy, planları anlatacak. Yunan ordusunun içerisine sızarak görevini yerine getirmeye devam eden Cevdet ise Leon ile özel bir konuşma gerçekleştirecek.

BU HAFTA VATANIM SENSİN DİZİSİNDE HANGİ OLAYLAR YAŞANACAK?

Kanal D’nin başarılı projesinin bu hafta ekranda olacak olan bölümüyle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Cevdet, Yunan ordusundaki görevine dönmeyi başarırken İsmet Paşa komutasındaki ordunun büyük bir zafer kazanmasına da yardımcı olmuştur. Ancak bu zaferin İzmir'deki yankıları ve beklenmedik bir ölüm şehrin sokaklarını karıştırır. Diğer yandan Leon'un Hilal'e aşkı, Cevdet'in, babasının katili olduğu gerçeği ile sınanacaktır. Leon'u bir yol ayrımına getiren bu sınavın sonucunda bambaşka bir sır ortaya dökülecektir.
Sokak olayları giderek şiddetlenirken şehir yangın yerine dönmüştür. Artık İzmirli her Türk'ün hayatı tehlikededir. Filippos'un şeytani ve sinsi bir planın peşinde olduğunu anlayan Cevdet bu felaketi durdurmak için Ankara'dan gelen yardımı İzmir'e sokmanın bir yolunu bulmalıdır.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS