magazin haberleri

Vuslat dizisi 2. bölüm fragmanı: Aziz, Salih’le karşılaşıyor!

Vuslat dizisi 2. bölüm fragmanı: Aziz, Salih’le karşılaşıyor!

Kadir Doğulu, Pelin Uluksar ve Devrim Özkan gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Vuslat dizisi yeni bölüm fragmanını takipçilerinin beğenisine sundu. TRT1 ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan dizide Kadir Doğulu’nun hayat verdiği karakterin etrafında yaşanan gelişmeler önem taşıyor. Peki, Vuslat dizisinin konusu ne ve oyuncu kadrosu içerisinde hangi isimler bulunuyor?

Vuslat dizisi fragman videosu bir süre önce yayın hayatına başlayan dizide bu hafta meydana gelecek olayları gösterdi. İlk bölümüyle geçtiğimiz hafta reytingdeki ilk sınavını veren dizi ana temasını diziseverlerin beğenisine sunmuştu. İşte o projenin konusu ve oyuncularının tamamı…

VUSLAT FRAGMAN VİDEOSU

VUTLAT DİZİSİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

Dükkânını yanarken gören Faik hastaneye kaldırılır. Yalçın, yangının kundaklama olduğunu öğrenir. Fırat’ın karanlık kimliği ortaya çıkmaya başlar. Hasibe’yle ilgili gizemli bir gerçek ortaya çıkar. Nehir, Aziz ve Perihan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Faik’in herkesten sakladığı borcu aileyi karıştırır. Kerem, Aziz’e açtığı gizli savaşı sürdürürken, Aziz, Salih’le ilk defa karşılaşır. Perihan evde otoritesini sağlamakta zorlanırken, holdingde işler karışır. Aziz’in büyük doğum günü partisinde herkesi büyük bir sürpriz bekler.

VUSLAT DİZİSİ KONUSU

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

VUSLAT OYUNCU KADROSU

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS