hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı 66. bölümde Ceylin ve Ilgaz'ın boşanma nedenleri ortaya çıktı!

  Yargı 66. bölümde Ceylin ve Ilgazın boşanma nedenleri ortaya çıktı
  expand

  Pazar akşamları izlenme rekoru kıran Kanal D'nin popüler dizisi Yargı, yine soluksuz izlendi. Ilgaz ve Ceylin'in hayatını konu alan dizide yaşanan farklı olaylar ise daha da merak konusu oluyor. Sürekli bir belanın ortasında kalan Ceylin ve Ilgaz'ın hayatı günden güne daha da merak edilmeye başlanıyor. Yargı 66. bölümde yaşanan tüm detaylarıyla haberimizde. (Posta/Büşra Akkaya)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ceylin ilk günden beri olan inancında haklı çıkacak.

  CEYLİN VE ILGAZ, MERCAN'I KAYBEDİYOR

  2,5 yıl önce denizde oynarken Paskal'ın havlamasıyla kalkan Ceylin, döndüğünde Mercan'ı bir daha bulamadı. Emniyet ise hızlı şekilde arama çalışmalarına başladı.

  EFE SAVCI DOSYAYA BAKIYOR

  Olay yerine gelen Efe savcı ve başsavcı, konuyla ilgili bilgi toplamaya çalıştı. Eren komiser ifadesi alınan vatandaşı salmalarını doğru bulmazken Efe savcı vatandaşı salmasını istedi. Efe savcı ise karar verirken tedirgin tavrı çok dikkat çekti.

  CEYLİN VE ILGAZ KARŞI KARŞIYA

  Mercan'ın saatlerdir bulunamamasına sinir olan Ceylin bütün acısını Ilgaz'dan çıkarıyor. Merdan dedenin huzur evinde birlikte kaldığı Macit amcanın da denizde olması dikkatlerden kaçmaz iken, Mercan'ın kaçırıldığını söylemesi Ceylin'e umut oldu. Macit amcanın kızı ise babasının aklının gidip geldiğini söyleyerek anlattıklarına pek inanılmaması gerektiğini söyledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  OSMAN'IN ORTAĞI İŞİN İÇİNDE

  Ceylin ve Ilgaz'ın 5 gün sonra basın açıklamasını izleyen Osman'ın için parçalanırken ortağının tedirginliği dikkat çekti. Osman'ın yanından ayrılan ortağı ofisten çıkar çıkmaz telefonunda Ceylin'in ve Mercan'ın kızının kaçırıldığı güne ait olan fotoğraflarını sildi.

  EMNİYETE İHBAR GELİYOR

  Emniyete gelen bir ihbar Ilgaz'ı yerle bir ediyor. 2 yaşlarında bir kız çocuğu cesedi ihbarını alan Ilgaz, arayıp durumu Ceylin'e haber veriyor. Benzediğini de söylence Ceylin olduğu yere yığıldı.

  EREN CESEDİ GÖRÜYOR

  Morga gidip teşhis eden Eren, çıkınca Ilgaz ve Ceylin'e müjdeli haberi veriyor. Mercan'ın olmadığını ve ayağında da doğum lekesi olmadığını söyleyince Ceylin ve Ilgaz çok seviniyor.

  CEYLİN PATLIYOR

  Evde Paskal'ı seven Ilgaz, Ceylin'in patlamasına neden oldu. Mercan'ın kaybolmasına neden olarak Paskal'ı gören Ceylin, Ilgaz'a onu içten sevip, sevmediğini sordu. Ilgaz ile tartışmaya başlayan Ceylin daha sonra Ilgaz'ı suçlu gördü.

  CEYLİN, MACİT AMCANIN İZİNİ KAYBEDİYOR

  Olaydan birkaç gün sonra yine Macit amcaya soru sormak için peşine düşen Ceylin, Macit amcaların kaçar gibi taşındığını duyunca sinirleri daha da yıprandı. O sırada Merdan dede, Ceylin'i anbean takip etti. Eve gelen Ceylin, Ilgaz ile iki yabancı olmaya başladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  EFE, ILGAZ'A DOSYAYI TESLİM EDİYOR

  Ceylin ve Ilgaz işlerine dönmeye karar verdi. Ilgaz işinin başına geçesiyle başsavcı, dosyayı takip eden Efe savcıya Mercan'ın dosyasını babasına teslim etmesi gerektiğini söyledi ve dosyaya takipsizlik kararı verdi. Dosyayı alan Ilgaz nefessiz kaldı.

  ILGAZ VE CEYLİN YOLLARINI AYIRIYOR

  Dosyanın takipsizlik kararı almasından sonra eve gelen Ilgaz, Mercan'ın odasını sökmeye başladı. Ceylin eve geldiğinde gördüğü sahneyle delirmeye başladı. Evlilik yüzüğünü Ilgaz'a veren Ceylin, Mercan'ın eşyalarını da alıp kızının annesinin evine geleceğini söyledi. Aile terapistine giden Ilgaz ve Ceylin evliliklerini kurtarmaya çalışırken, psikoloğun sorduğu sorular Ceylin'i çıldırttı ve odayı terk etti. Kapıda Ilgaz'ı bekleyen Ceylin, düşünce ve inanış ayrılığına düştüklerini söyleyerek birbirlerini seve seve ayrılmaya mecbur bıraktı.

  GİZEMLİ PAKET

  Oturduğu sahil kenarında 2 yıl önceyi anımsayan Ceylin, geçmişten günümüze döndüğünde sahilden Ilgaz ile birlikte eve gitti. Paskal'ın çok havlaması Ilgaz'ı tedirgin etti ce Ceylin'in evine çıkmak zorunda kaldı. Kapıya bırakılmış paketi açan Ilgaz ve Ceylin, içinde 4-5 yaş kız çocuk tişörtünün çıkmasıyla şoke oldu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow