hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı 67. bölümde Ceylin ve Ilgaz'a umut veren gelişme yaşanıyor!

  Yargı 67. bölümde Ceylin ve Ilgaza umut veren gelişme yaşanıyor
  expand

  Kanal D'nin popüler dizisi Yargı, yine soluksuz izlendi. Ilgaz ve Ceylin'in hayatını konu alan dizide yaşanan farklı olaylar ise daha da merak konusu oluyor. Sürekli bir belanın ortasında kalan Ceylin ve Ilgaz'ın hayatı günden güne daha da merak edilmeye başlanıyor. Yargı 67. bölümde yaşanan tüm detaylarıyla haberimizde. (Posta/Büşra Akkaya)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ceylin bütün şüphelerinde haklı çıkınca Ilgaz her adımında Ceylin'e destek olmaya başladı.

  ŞÜPHELİ PAKET CEYLİN VE ILGAZ'A UMUT OLUYOR

  Akşam Ceylin'i eve bırakmak için kapının önüne gelen Ilgaz, Paskal'ın havlamasıyla şüphelendi. Ilgaz ve Ceylin, Paskal'ın peşinden gidince bir kargo gördüler. İçini açtıklarında ise kız çocuğu tişörtü buldular.

  OLAY YERİ İNCEMELE DERİNLEMESİNE ARAŞTIRMA YAPIYOR

  Metin amir ve Eren baş komiser başta olmak üzere birçok polis memuru derinlemesine araştırma başlattı.

  CEYLİN VE NİL KAVGA EDİYOR

  Gözaltına alınan Nil lavaboda karşılaştı. Ceylin'e laf atmadan duramayan Nil, Ilgaz'ı elinden almasına çok az kaldığını söyleyecekti ki Ceylin yanlış anladı ve Mercan ile ilgi bir şey söylediğini sandı. Nil'in saçına yapışan Ceylin, boğazını sıkarak ne gevelediğini sordu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MERCAN YAŞIYOR!

  Tişörtün incelenmesi sonucu çıkan saç teli Mercan'a ait olduğu ve saç telinin taze olduğu açıklandı. Yıllardır umudunu kaybetmeyen Ceylin'in haklı olduğu kanıtlanmış oldu.YEKTA EL ALTI ARAŞTIRMA YAPIYOR Yekta gizli işlerini çevirdiği adamlarından biri olan Bora'dan yardım istedi. Polisten gizli araştırma yapan Yekta, elinden geleni yapmaya başladı.

  BAŞSAVCI VE CEYLİN KARŞI KARŞIYA

  Müjdeli haberi alan başsavcı, Efe savcı ile birlikte emniyete Ceylin ve Ilgaz'ın yanına geldi. Ilgaz ve Ceylin'i tebrik ettikten sonra Efe savcı ile uyumlu çalışmalarını söyleyince Ceylin'in nevri döndü. Efe savcı yüzünden olayın bu kadar uzadığını söyleyen Ceylin, başsavcı ile karşı karşıya geldi.

  ILGAZ VE DİĞERLERİ CEYLİN'DEN ÖZÜR DİLİYOR

  En başından beri Mercan'ın yaşadığına inanan Ceylin, son aldığı delille herkese bunu kanıtlamış oldu. Ceylin nefes almak için çıktığı kapının önüne çıktığı sırada Ilgaz da peşinden gitti. Ceylin'den özür dileyen Ilgaz, Ceylin'in ne kadar haklı olduğunu söyledi. Müjdeli haberi alan Ceylin'in ailesi ise koşa koşa yanına geldi. Ceylin ise ailesine teşekkür edip gitmelerini ve ayak bağı olmamalarını istedi. SORUŞTURMA GEÇMİŞE GERİ DÖNÜYOR Geçmişte detaylıca soruşturduğu kişileri tekrar soruşturmaya başlayan Ilgaz ve Ceylin, günlerce uykusuz kalıp soruşturmaya devam etti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  EFE SAVCU GİZLİLİK KARARI KOYMADI!

  Mercan davası için gizlilik kararı koyulması gerektiğini söyleyen Ilgaz ve Ceylin, Efe savcıdan gerekeni yapılmasını istedi. Efe savcı ise gizlilik kararı koydurmadı. Basın mensuplarını karşısında gören Ceylin ve Ilgaz çılgına döndü.

  CEYLİN VE ILGAZ, EFE'NİN PEŞİNE DÜŞÜYOR

  Gizlilik kararının hesabını sormak için Efe'nin odasına aniden giren Ceylin ve Ilgaz, Efe'nin bir anda paniklemesi ve çekmecesini aniden kapatıp kilitlemesi gözlerinden kaçmadı.Efe'yle konuştuktan sonra çekmecede ne olduğunu merak eden Ceylin, yangın alarmını çalıp adliyenin boşalmasını sağladı. Efe'nin de odasından çıkmasıyla çekmecesini açan Ceylin ve Ilgaz, Efe'nin baktığı dosyalara ait minik delillerin olması Ilgaz ve Ceylin'in çok şaşırttı. Çekmeceyi kurcalayan Ilgaz, Ceylin'in olay günü kaybolan kolyesini buldu.

  ILGAZ VE CEYLİN, EFE'NİN EVİNE GİRİYOR

  Efe savcıya bir türlü ulaşamayan Ilgaz ve Ceylin, evine gidip kapıyı kırarak içeri girdi. İçeri girdiklerinde ise gördükleri manzara karşısında donup kaldılar. Binlerce oyuncağın bulunduğu evde Ceylin, Mercan'ı kaçıran kişinin Efe olduğunu düşündü. Eren'i arayan Ilgaz, Efe'nin nerede olduğunu tespit etmesini istedi. Eren ise uzakta bir ormanlık alanda olduğunu söyleyip, bulunduğu bölgece çocuk yerleştirme yurdunun bulunduğunu söyledi. Ceylin ve Ilgaz vakit kaybetmeden olay yerine gitti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow