hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı Ceylin kimdir? Pınar Deniz nereli? Pınar Deniz kaç yaşında, sevgilisi var mı?

  Yargı Ceylin kimdir Pınar Deniz nereli Pınar Deniz kaç yaşında, sevgilisi var mı
  expand

  Yargı Ceylin karakteri sorgulanıyor. Yargı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Yargı dizisinin başrolünde yer alan Pınar Deniz, Ceylin karakterine hayat veriyor. Peki ama Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında? Yargı dizisinde Ceylin'e kim hayat veriyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı Ceylin kimdir? ilgiyle araştırılıyor. Yargı dizisindeki Ceylin karakterini kimin canlandırdığı merak ediliyor. Yargı dizisinde Ceylin'e Pınar Deniz hayat veriyor. Peki ama Yargı dizisinde Ceylin kimdir, kaç yaşında?

  Yargı Ceylin kimdir?

  Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş, kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan, “ipten adam alır” denilen cevval bir avukat. Onun için gerçek adalete erişebilmek uğruna gidilen her yol mubahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Babasının yokluğunda bütün ailesini ayakta tutmaya çabalamıştır, bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür. Kız kardeşi İnci ise onun en değerlisidir, adeta gözünden sakınır.

  CEYLİN NE DEMEK?

  Pınar Deniz kimdir?

  Pınar Deniz, 10 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü.

  İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti.

  İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow