Yargı Dilek kimdir? Yargı Dilek’i kim oynuyor? Seda Türkmen hangi dizilerde oynadı?

Yargı Dilek kimdir? Yargı Dilek’i kim oynuyor? Seda Türkmen hangi dizilerde oynadı?

Yargı Dilek kimdir Yargı Dilek’i kim oynuyor Seda Türkmen hangi dizilerde oynadı

Yargı Dilek kimdir? sorusu araştırılıyor. Dilek karakteri dizide herkesi takip ediyor. KANAL D’de yayınlanan Yargı dizisinde Dilek karakteri dikkat çekti. Sevilen dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Seda Türkmen, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Seda Türkmen kimdir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yargı Dilek kimdir? merakla sorgulanıyor. Seda Türkmen, Yargı dizisinin oyuncu kadrosunda Dilek karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Seda Türkmen hangi dizilerde oynadı?    

Yargı Dilek kimdir?

Seda Türkmen açıklamasında “ Dilek adında bir anaokul öğretmenini canlandırıyorum. Eren komiserin kız arkadaşı olarak tanıyacak seyirci beni. Aslında oldukça sakin, kendi halinde görünen bir karakter. Fakat herkes gibi onun da kendine sakladığı sırları var.” dedi.

Seda Türkmen kimdir?

Seda Türkmen, 14 Kasım 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında rol aldığı Papatyam dizisi ile yaşamış; Hayatımın aşkı, Fatih Harbiye ve Annem Uyurken dizilerinde rol almıştır.

Kanal D ekranlarından yayınlanan Yargı dizisinde Dilek öğretmen karakterine hayat vermektedir. Seda Türkmen, 1.71 metre boyunda, 52 kilo ve Akrep burcudur.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber