'Yargı' dizisinde Erguvan Ailesi'ne büyük şok

'Yargı' dizisinde Erguvan Ailesi'ne büyük şok

'Yargı' dizisinde Erguvan Ailesi'ne büyük şok

Ay Yapım imzalı, Kanal D'de her pazar akşamı ekrana gelen 'Yargı' dizisinin yeni bölüm tanıtımı, izleyicilerin gözyaşlarını tutamayacakları bir bölümün sinyallerini veriyor. Zafer’in ölümüyle yüzleşen Erguvan Ailesi'nin yaşadığı şok dikkat çekiyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Zafer’in ölümüyle yüzleşen Ceylin durumu kabullenmekte güçlük çekerken, Ilgaz ise Ceylin’in geçirdiği sinir krizi anında sevdiği kadına destek oluyor. Ceylin, Zafer’in ölümünü ailesine haber vermeye Ilgaz'la birlikte gidiyor. Acı gerçeği öğrenen Gül yaşadıkları ikinci kayıp karşısında sarsılıyor.

Cenazede Zafer’in tabutunu taşıyan Ilgaz, "Ceylin’in kocası olarak buradayım, ailesiyiz biz artık onun” sözleriyle Metin ve Çınar’dan Ceylin ve ailesine destek olmalarını istiyor.

Ceylin’in Metin’i artık babası olarak gördüğünü söylemesi izleyenleri derinden etkilerken, Metin yaşadığı vicdan azabı karşısında eziliyor. Tüm bu yaşananlar Çınar’ı perişan ederken, Metin’in neye karar verdiği ise merak uyandırıyor.

Ceylin ve Erguvan Ailesi'nin Zafer’in başına gelenlerin sorumlusunun Çınar olduğunu öğrenip öğrenmeyeceği, sürükleyici hikayesiyle büyük ilgi gören Yargı’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu, Ay Yapım imzalı Yargı dizisi, yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.