Yargı dizisindeki Avukat Seda kimdir? Yargı dizisindeki avukatı (teyze) Nergis Öztürk canlandırıyor! Nergis Öztürk kaç yaşında?

A A

24.04.2022 - 19:05 Son Güncelleme:

Yargı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizideki Seda karakteri dikkat çekti. Nergis Öztürk'ün hayat verdiği Seda karakteri Engin'in teyzesi olarak biliniyor. İşte Yargı dizisinin teyzesi Seda hakkında bilgiler haberimizde...

Yargı dizisindeki Avukat Seda kimdir? Yargı dizisindeki avukatı (teyze) Nergis Öztürk canlandırıyor! Nergis Öztürk kaç yaşında?

Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Engin'in teyzesi Seda'ya Nergis Öztürk hayat veriyor. Peki ama Nergis Öztürk kimdir, evli mi, kaç yaşında?

Yargı Seda kimdir?

Seda, Laçin’in kız kardeşidir. İzmir’de kendine ait olan başarılı bir avukatlık firması vardır. “Adalet” söz konusu olduğunda başarılı bir sonuç almak adına elini kirletmekten asla çekinmez. Her zaman ve her ortamda dikkat çeken; insanı ilk görüşte hep etkileyen bir tarzı vardır.

Nergis Öztürk kimdir?

Nergis Öztürk, 25 Mayıs 1980 yılında Kocaeli Kandıra'da dünyaya gelmiştir. Annesi Öğretmen babası ise Elektrik Teknisyeni olan Nergis Öztürk aslen Ordu'ludur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu Nergis Öztürk, Bahçeşehir Üniversitesi’nde ileri oyunculuk yüksek lisansı yapmıştır. İlk sinema oyunculuk deneyimini Haluk Bilginer, Beyazıt Öztürk ve Ayşen Gruda'nın da rol aldığı Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? ile gerçekleştirmiştir.