hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı Eren kimdir, öldü mü? Yargı dizisinde Komiseri oynayan Uğur Aslan kaç yaşında?

  Yargı Eren kimdir, öldü mü Yargı dizisinde Komiseri oynayan Uğur Aslan kaç yaşında
  expand

  Yargı dizisi oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizideki Eren komiser karakteri dikkat çekti. Uğur Aslan'ın hayat verdiği Eren karakteri hakkında bilgiler haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Eren Komiser'e Uğur Aslan hayat veriyor. Peki ama Uğur Aslan kimdir, evli mi, kaç yaşında?

  Yargı Eren komiser kimdir?

  Eren, Ilgaz’ın en yakın arkadaşıdır. Emniyette cinayet büroda komiserdir. İyi bir polistir. Gözü karadır. Mesleğinden ötürü networkü çok geniştir. Ağzı iyi laf yapar. Eğlenceli ve komik biri olduğu için de herkes tarafından çok sevilir. Ilgaz’ı kardeşi, Metin’i babası gibi görür. Eşi Esra ve kızları Eylül’e aşkla bağlıdır.


  Uğur Aslan kimdir?

  Uğur Aslan, 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

  2005 yılında yayınlanan Beşinci Boyu adlı dizi ile oyunculuk hayatına adım atan Uğur Aslan, Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp, Derdest,Kara Sevda, Açlığa Doymak, Daha, Gümüş, Aşık: Aşığın Gözü Kördür gibi yapımlarda rol almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow