hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  'Yargı' yine zirvede! Gecenin en çok izlenen dizisi oldu

  Yargı yine zirvede Gecenin en çok izlenen dizisi oldu
  expand

  Ay Yapım’ın sevilen dizisi ‘Yargı’ dün gece 82. bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluştu. Her bölümü heyecanla beklenen dizi AB ve 20+ABC1 kategorilerinde gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ay Yapım imzalı ‘Yargı’ dizisi dün gece 82. bölümüyle ekranlara geldi. Kanal D’de Pazar günlerinin vazgeçilmez haline gelen dizi #Yargı ve #Ilgaz etiketleriyle gece boyu sosyal medya listelerinde yer aldı.

  Ilgaz’la tartışan Ceylin onun kurduğu cümleyle geçmişinden uzaklaştığı şeylerle yeniden yüzleşip gözyaşları içinde kalırken Ilgaz’a ‘Herkesin, her şeyin hatta aşkın bile bir sınırı var’ dedi. Ceylin’in gidişinin ardından Ilgaz’a Fırat’tan telefon geldi ve Yiğit’i apartmanın bodrum katında ölü bulduğunu söyledi. Acı haberle yıkılan Ilgaz ve Ceylin Yekta’yla beraber olay yerine gitti. Ceylin ve Yekta Cennet’e acı haberi verdi. Parla ailesine ayrı eve çıkacağının haberini verdi. Bu konuyu kabullenemeyen Aylin ısrarla karşı çıktı ve yine Osman’a çattı. Ilgaz ve Ceylin arasındaki gerginlik evde de devam ederken Ilgaz Ceylin’e ‘Fırat’ı ben sormasam sen bana söyleyecek miydin’ diye sordu ama Ceylin net bir cevap veremedi. Ilgaz emniyete gittiği esnada evde içip sarhoş olan Ceylin Ilgaz eve döndüğünde Fırat’la geçmişini anlattı. Yekta’nın tazminat davasında karşı tarafla anlaştığı rakam konusunda yalan söylediğini öğrenen Ceylin Yekta’ya bunun hesabını sordu. Osman Zümrüt’ü kapısına gidip onu bekledi. Merdan Kadir’in sakladığı paralı alabilmek için yaptığı planla veterineri içirip uyuttu ve yanına Osman’ı çağırdı. Ceylin ile konuşan Fırat’ın onun mutluğunu sorgulaması Ceylin’i kızdırdı. Hapishanede olan Kadir bir anda fenalaşıp öldü. Çınar’a dernekteki arkadaşı ölümün haberini verirken Çınar bu ölümün onların işi olduğunu öğrendi. Ceylin Yekta ile yaptığı konuşmanın ardından Ilgaz’la otururken ona Fırat konusunu açmasaydı söylemeyeceğini itiraf etti. Duyduğu cümle üstüne yıkılan Ilgaz ‘Benim bunu sindirmem gerek’ diyerek Ceylin’in yanından uzaklaştı.

  ‘Yargı’nın dün akşam yayınlanan 82. bölümü AB’de 5,95 izleme oranı, 15,77 izlenme payı, 20+ABC1’de 5,87 izlenme oranı, 14,04 izlenme payı; TOTAL’de 4,48 izlenme oranı, 11,21 izlenme payı ederek AB ve 20+ABC1 kategorilerinde gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

  Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arif Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Esma Yeşim Gül, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor. Başarılı genç ve usta isimlerden oluşan dizinin kadrosunda Alican Yücesoy ise ‘Polis memuru Fırat’ karakteriyle yer alıyor.

  ‘Yargı’ yeni bölümüyle Pazar akşamı Kanal D ekranlarında... 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow