hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yargı'da Can bütün parayı kaybetti!

  Yargıda Can bütün parayı kaybetti
  expand

  Kanal D'nin merakla izlenen dizisi izleyicilerini ekran başına kilitledi. 'Yargı' dizisi, bir kez daha heyecanı zirveye taşıdı. Soluksuz izlenen Yargı'nın 71'inci bölümü sosyal medyaya da damga vurdu. Peki yargının son bölümünde neler oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ceylin ve Filiz çantaki silaha sahip olmak için odada mücadele ediyordu. O sırada ateş açıldı ancak kurşun kimseye isabet etmedi. Filiz, silahı eline alınca ateş etmek istedi ama baraşılı olamadı. Odaya giren Ilgaz'ın da müdahalesiyle Filiz yakalandı. Cellat Kadir'in ısrarlarına artık dayanamayan Can ve Osman işi kabul etti. Kadir mevla büyük olsada hızlı olmalarını istedi.

  FİLİZ YAŞANANLARI ANLATTI

  Filiz yaşadıklarını onu ziyarete gelen Nil'e anlattı. Filiz, Ceylin tarafından oyuna getirildiğini söyledi. Nil, Efe savcıya taleplerini iletti. Ceylin odasındaki silahının kontrol edilmesini istedi. Efe savcıda Tuğçe'yi görevlendirdi. Nil'in üstelemesi üzerine Ilgaz, yazılı bir şekilde taleplerini iletmesi gerektiğini söyleyerek tepki verdi. Ceylin yaşananları Efe'ye anlattı. Filiz'in onu öldürmek istediğini söyledi. Çantadaki silahını alıp ateş ettiğini, eğildiği için ıskaladığını söyledi. Emniyet kilidinin nasıl kapattığını hatırlamamasına rağmen emniyet kilidi sayesinde hayatının kurtulduğunu belirtti. Adli Tıp'ın gerçekleştirdiği incelemeyi anlatan Göksu şu ifadeleri kullandı: Filiz'de barut izine rastlandı. Aynı zamanda Ilgaz'ın silahında bir fişek eksik olduğu ve silahta Filiz'in parmak izine rastlandığı söylendi. Öte yandan Ceylin'e yapılan incelemede barut izine rastlanmadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CEYLİN VE ILGAZ EVLENMEYE KARAR VERDİ

  Ceylin ve Ilgaz koşturma arasında romantik anlar gerçekleşti. İkili birbirlerine karşı olan hislerini uzun bir aradan sonra birbirlerine açıkladı. Aynı zamanda Mercan'a daha iyi bir hayat sunmak için tekrardan evlemeye karar verdiler.

  YEKTA, OSMAN'I CAN KONUSUNDA UYARDI

  Can ve Osman'ı ziyarete gelen Yekta, Kadir'in verdiği işte geldiklerini son durumu öğrenmek istedi. Osman'la bir şey konuşmak isteyip Can'ın yanından ayıran Yekta "Bu burun çürümüş bir şeyin kokusunu oldukça uzaktan alır" diyerek Osman'a Can'a karşı dikkatli olması gerektiğini söyledi. Tekrardan aldıkları evlenme kararında Eren ve Yekta'nın şahitlik etmesini isteyen Ceylin ve Ilgaz, nikah memurununda huzurunda dileklerini gerçekleştirerek tekrardan dünyaevine girdiler. Evlilikleri sonrasında kutlamak için Mercan'ın yanına gelen çift, mutlu anlarını kızlarıyla paylaştılar. Burada bir kaç gün içerisinde Mercan'ı alarak evlerinde beraber yaşayabileceklerini öğrendi. Ertesi gün Yasemin arayarak Mercan'ı alabileceklerini söyledi. Ceylin ve Ilgaz çifte mutluluk yaşadı.

  CAN, KADİR'İN PARASINI ALDI

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Osman ve Can, Kadir'in aklamları için verdiği kara parayı, Yekta'nın tavsiyesi üzerine bir kasaya koymuşlardı. Can bir miktar parayı Osman'dan gizli alarak harcadı. Yekta'nın araştırma yapmasını istemesi üzerine Özge, Nil hakkında detaylı bir araştırma yaptırdı. Özge şu ifadeleri kullandı: Hapishane'ye ziyarete gelen kişi Nil'in annesiymiş. Nezahat hanım'ın ziyarete geldiği kişi kendi akrabası bile değilmiş, ondan ötürü sahte bir kimlikle içeriye giriyormuş. Kız, tanınmış bir iş adamının kızıymış. Annesini canice hislerle öldürmekten müebbet hapis cezası almış. Nezahat hanım kıza almanca öğretiyormuş. Ceylin ve Ilgaz hediyeyle beraber Efe savcıyı ziyarete geldiler. Efe savcı, iddianamenin taslağını hazırladığını, çocuğa karşı işleyen kişiyi hürriyetten yoksun kılmaya istinaden 11 yıla kadar ceza isteyeceğini ve Ceylin'e saldırmasından ötürü öldürmeye teşebbüsten yargılanmasını talep edeceğini söyledi. Ceylin, "Onu es geçebiliriz, ben şikayetimi geri almayı düşünüyorum. Şimdi bir durup düşününce ben oraya gitmeseydim böyle bir durum yaşanmayabilirdi. Benim oraya gidişim kışkırttı onu, özünde Filiz böyle birşey planlamamıştı. Tamam bende onun cezaevinde çürümesini istiyorum ama doğru olan bu değil. Haksızlık..." dedi. Ilgaz, Ceylin'in şikayetini geri çekmesini istemesi üzerine yaşananları hatırlayınca Ceylin'in Filiz'i Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine sevkine engel olmak için aralarındaki tartışmayı kurguladığını anladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CAN'A ULAŞILAMIYOR

  Osman, Çınar'ı yanına çağırarak Can ulaşıp ulaşamadığını sordu. Çınar'da haber alamadığı söyleyince Osman durumdan şüphelenerek Can'ın hiç böyle yapmadığını belirtti.

  KADİR, OYUNCUDAN ŞÜPHELENDİ

  Cellat Kadir'in yasa dışı düzenlediği kumar organisyonunu izlerken masada 'Tık tık' adında bir yabancının olduğunu ve yüklü para kullandığını farketti. Bunun üzerine yanındaki adamından kişinin ve referansının kim olduğunu öğrenmesini istedi.Osman'ın Can'ı bulamadığını Yekta'ya söylemesi üzerine Yekta bankaya bakması gerektiğini ifade etti. Yekta ve Osman'ın beraber bankadaki kasaya kontrol gelmesi üzerine Can'ın paraları alarak kaçtığı anlaşıldı. Can, çaldığı paralar oynadığı sanal kumarda tüm parayı kaybetti. Kadir, oyunu uzaktan izlerken çok keyifli olmasına rağmen adamının yanına gelip 'Tık tık' kod adlı kişinin Can olduğunu söylemesi üzerine keyfi kaçtı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  CEYLİN İSTİFA ETTİ

  Ceylin, başsavcının yanına gidip mesleğe uygun olmadığını söylerek istifa etmiş. Durumu Ilgaz, başsavcı Nadide'nin yanına gittiğinde öğrendi.

  KADİR, CAN'I ÖLDÜRDÜ

  Cellat Kadir, Yekta, Osman ve Çınar'ı toplayarak yanına getirdi. Can'ı bulduğunu söyleyen Kadir, Yekta'ların olduğu masaya oturttu. Kadir, Can'ı öldürerek Yekta'ya parayı getirmeleri için 1 hafta süre verdi.

  CEYLİN HER ŞEYİ ANLATTI

  Ceylin, Ilgaz'ın durumu anladığını farketti. Ilgaz'a Filiz'in heyetten rapor alıp Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine sevkine engel olmak için kurguladığı ve uyguladığı her şeyi anlattı. O sırada odaya Mercan geldi. Annesi ve babasıyla yatmak istediğini söyledi ve 3'lü birbirine sarılarak uyuya kaldılar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow