Yargı'nın yeni bölümünden heyecan dolu tanıtım

Yargı'nın yeni bölümünden heyecan dolu tanıtım

Yargı'nın yeni bölümünden heyecan dolu tanıtım

Kanal D’nin sevilen dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımı heyecanlı gelişmelere sahne oluyor. Ceylin’in (Pınar Deniz) kendisinden bir şeyler sakladığını düşünen Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu), Engin’in (Onur Durmaz) videosunu izlemesiyle şoke oluyor. “Yekta (Uğur Polat), oğlu Engin’in cinayetinde tutuklu mu yargılanacak?” sorusu da Yargı’nın yeni bölümünde yanıt bulacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yargı'nın yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtım, izleyenleri ekran başını kilitleyecek bir bölümün sinyallerini veriyor. Tanıtımda; Ilgaz, Ceylin’in şüpheli tavırları üzerine Ceylin’in kendisinden bir şey sakladığını düşünüyor. Bu konuyu Eren’le paylaşan Ilgaz’ın, “Ceylin’in hayatında bir yabancı gibi hissediyorum” sözleri dikkat çekiyor.

Zümrüt’ün bebeğinin babasının Osman olduğunu düşünen Aylin test sonucunu öğrenmeye cesaret edemezken, Ceylin’den yardım istiyor. Gençlerin polis çevirmesinden kaçtıkları anlar gerilimi yükseltirken, Pars da Engin’in davasında Yekta’nın tutuklu yargılanmasını talep ediyor.

Yargı’nın yeni bölümünün çarpıcı gelişmeleri arasında Yekta’nın akıbetinin ne olacağı yer alırken, Engin’in videosunu izlemesiyle büyük bir şaşkınlık yaşayan Ilgaz’ın ne yapacağı akıllarda soru işareti yaratıyor.

Yargı'nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş bulunuyor.

Ay Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.