Yeni sezon başlıyor! 'Aşk ve Umut' hafta içi her gün Kanal D'de...

Yeni sezon başlıyor! 'Aşk ve Umut' hafta içi her gün Kanal D'de...

Yeni sezon başlıyor Aşk ve Umut hafta içi her gün Kanal Dde...
expand

Kanal D’nin günlük dizisi ‘Aşk ve Umut’ ikinci sezonuyla bugün ekrana geri dönüyor.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Dizinin başrol oyuncuları Elif Eda Başlamışlı, Furkan Okumuş, İlayda Orkut ve Hakan Dinçkol ‘Aşk ve Umut’u anlattı…

HAKAN DİNÇKOL (KUZEY)

Haftada bir gün yayınlanan dizilerden farklı olarak her gün ekrandayız. Daha yoğun çalışıyoruz. İzleyicilerin olumlu yorumları bizim için farklı bir motivasyon şekli. Bu sezon aramıza katılan arkadaşlarımızın da ekibe olumlu katkı sağlayacaklarını düşünüyorum. Önce sağlık. Sonrasında herkese huzurlu keyifli bir sezon diliyorum.

FURKAN OKUMUŞ (EGE)

‘Ege’yle tanışmak beni heyecanlandırdı ve mutlu etti. En sevdiğim özelliği kararlı olması ve aldığı doğru yanlış tüm kararların arkasında durması. Günlük dizide oynamak sevdiğiniz iş olunca kolay. Sürekli settesiniz ve keyifli zaman geçiriyorsunuz. Çok yoruluyoruz ama fazlasıyla keyif alıyorum. Devamlı gelişen ve öğrenen bir oyuncu olmak istiyorum. Kurduğum çok güzel hayaller var.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

EDA ELİF BAŞLAMIŞLI (ZEYNEP)

Bana bir şeyler katabilecek ve içinde bulunmaktan heyecan duyacağım projeleri tercih etmeyi doğru buluyorum. ‘Aşk ve Umut’ da tam bahsettiğim gibi bir proje. Bu projenin içinde bulunmak beni yaşadığım hayatın içinde daha mutlu kılıyor.

İLAYDA ORKUT (SILA)

‘Sıla’ çok nahif, saf ve temiz bir kız. Bu sezon yine sevdikleri için kendini hiçe sayarken bambaşka bir Sıla göreceğiz. Üzüleceğiz, mutlu olacağız, güleceğiz. Büyük sürprizlerle karşılaşacağız. Heyecan ve merak hep üst seviyede olacak, ben de sabırsızlıkla bekliyorum. ‘Kuzey’ çok içine kapanık. Ben daha çok enerjik bir insanım. Gerçek hayatta ‘Kuzey’ gibi biriyle çok da iyi anlaşabileceğimi düşünmüyorum.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow