magazin haberleri

Yusuf Harputlu: Ben değildim kuzenim yapmış

Yusuf Harputlu: Ben değildim kuzenim yapmış

Alibeyköy'de bir AVM'de mağazada çalışan iki kadını darp ettiği iddia edilen Yusuf Harputlu konu ile ilgili açıklama yaptı.

Alibeyköy'de bir AVM'de magazada çalışan iki kadını darp ettiği iddia edilen türkücü Yusuf Harputlu konu ile ilgili Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak canlı yayında konu ile ilgili açıklama yaptı.

Evli olmadığını söyleyen Harputlu darp iddialarını yalanlayarak şunları söyledi: 

"Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Neye göre böyle bir şey yaptığım ortaya çıktı? Özür dileyerek şunu sormak istiyorum şahsımın bu olayı gerçekleştirdiğime dair bir belge bir kamera kaydı var mıdır? Olay şöyle oldu, birincisi ben evli değilim. Bugüne kadar magazinle işim olmadı. Benim ahlaksızlığımı kimse görmedi bayanların savunmasız bir çiçek olduğunu her zaman söyledim. Benim kuzenim var ismi Serdar bana tıpa tıp benziyor. Ben bu haberi şimdi gördüm olayı amcamdan biliyorum. Böyle böyle yaşanmış diye amcam bana söyledi. Her yerde o çocuğu ben zannediyorlar. Her yerde Yusuf Harputlu olduğunu zannediyorlar. Semte hiç gitmedim, semtteki AVM’ye gitmedim dediğiniz yeri hiç bilmiyorum." 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS