magazin haberleri

Zalim İstanbul 13. bölüm full İZLE: Zalim İstanbul son bölüm tamamı

Zalim İstanbul 13. bölüm full İZLE: Zalim İstanbul son bölüm tamamı

Zalim İstanbul geçtiğimiz akşam 13. bölümü ile ekrana geldi. Cemre ve Cenk’in işbirliği yaptığı son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler Zalim İstanbul 13. bölüm izleme linkini araştırıyor. Hemen belirtelim ki son bölümün tamamı Kanal D internet sitesi üzerinden yayınlandı. İşte, Zalim İstanbul Kanal D son bölüm linki…

Zalim İstanbul son bölümün tamamı Kanal D’nin resmi İnternet sitesi üzerinden yayınlandı. Peki, Zalim İstanbul son bölümde neler yaşandı. İşte, Zalim İstanbul son bölümün tamamı ve son bölümde yaşananların özeti…Cenk, Nedim' annesi ve Ceren tarafından uygulanan şiddete fazla dayanamaz. Karar vermiştir; onu, bu durumdan kurtaracaktır. Bu yolda ona en büyük yardımcı olacak kişi ise Cemre'dir. Ona planını anlatır. Cemre, Nedim'in sağlığına kavuşması ve yaşadığı manevi-fiziki şiddetten kurtulması için Cenk'in planını kabul eder. Plan dahilinde imza attıkları bir olay öncelikle Şeniz ve Ceren olmak üzere herkese büyük şok yaşatır.


Nedim ise, Ceren'in dolduruşuna geldiğinden Cemre'ye karşı mesafeli davranır. Cenk ile aşk yaşadığını düşündüğünden Cemre'ye tavır alır. Cemre, Nedim'in bu davranışlarından dolayı çok üzgündür. Onunla tekrar eskisi gibi olmanın yollarını aramaktadır.


Şeniz, Cenk'in iplerini Cemre'nin eline aldığını görünce çok öfkelenir. Cenk'in peşinde dolaşmasından dolayı ona kızgındır. İkisini ayırmanın yollarını arar. Cenk'i geçmişe götürecek kötü bir plan yapar. Onun önünde balkon kenarına çıkarak intihar etmeye kararlı olduğunu gösterir. Cenk, Nedim'in düşüşünden kaynaklı travması ile bu görüntü karşısında kendisini kötü hisseder.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS