hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Zor Oyun filmi oyuncuları! Zor Oyun nerede çekildi, konusu nedir?

  Zor Oyun filmi oyuncuları Zor Oyun nerede çekildi, konusu nedir
  expand

  Zor Oyun filmi SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Sevilen oyuncuların yer aldığı sinema filminde hangi isimlerin oynadığı sorgulanıyor. İşte Zor Oyun filminin konusu ve çekildiği yer hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Zor Oyun filmi SHOW TV ekranlarında 28 Şubat 2023 tarihinde yayınlanıyor. Bu akşam ekrana gelen sinema filmi izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Peki ama Zor Oyun filminde kimler oynuyor? 

  Zor Oyun konusu nedir? 

  David (Bruce Willis), Amerika'daki en tehlikeli uyuşturucu çetelerinden birini çökertmek için çalışan bir polistir. David'in heyecanlı ortağı Cal, operasyonda uyuşturucu baskınına erken kalkışır ve David çete tarafından rehin alınır. Cal, pes etmeden çete üyelerini büyük bir çiftliğe giden toprak bir yolda kovalar. Çiftlikte, ailesini kaybeden ve inzivaya çekilen Irak savaşı gazisi Eric (Chad Michael Murray) yaşamaktadır. Eric, kovalamaca sonunda kendini bir anda çatışmanın ortasında bulur. Çete, bilgi almak için David’e işkence ederken, uyuşturucu Lordu da çiftliği topyekün bir savaş bölgesine dönüştürür. David, Cal ve Eric bir araya gelerek acımasız uyuşturucu çetesini yok etmek ve hayatta kalmak için savaşacaklardır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Zor Oyun filmi oyuncuları

  Chad Michael Murray

  Bruce Willis

  Swen Temmel

  Michael Sirow

  Kate Katzman

  Zack Ward

  Donna D'Errico

  Canyon Prince

  Sarah Roemer

  Sean Kanan

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow