hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  4 araç aynı anda şarj olabilecek

  4 araç aynı anda şarj olabilecek
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Türkiye’de pazara sunulan Terra 360 iki, üç veya dört aracı aynı anda 90kw’lık güçlere bölerek şarj edebilme imkanı verecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Elektrikli araçlara şarj çözümleri sunan ABB, yeni ürünü Terra 360’ı İstanbul’da tanıttı. Kullanıcılara daha hızlı şarj etme ve daha uzun menzil elde etme imkanı sunan Terra 360 aynı zamanda tekerlekli sandalye erişimine uygun ve sürücülerin minimum çabayla şarj etmesine yardımcı olan ergonomik kablo yönetim sistemine sahip. Terra 360'ın üretimine başlanacak dört aracı aynı anda şarj etme özelliği, EA sürücülerine esneklik sunacak. Bir araç şarj edilirken, diğer araçlar da aynı anda şarj edilebilecek. Bu sayede, aynı filoda birden fazla elektrikli araç sahibi olan kullanıcılar veya şirketler, tüm araçlarını tek bir şarj cihazında aynı anda şarj ederek zamandan ve kaynaklardan tasarruf edebilecek.

  360 kW gücünde

  Terra 360 tek bir aracı 360 kW'lık güçle ve 500A'ya kadar, iki, üç veya dört aracı aynı anda 90kw’lık güçlere dinamik olarak bölerek şarj edebilme imkanı sunuyor. Çoklu şarj etme özelliği, elektrikli araçların yaygınlaşmasıyla birlikte artan talebi karşılamak için tasarlanan Terra 360 kullanıcıların elektrikli araçları şarj etme süresini optimize etmelerine yardımcı olurken, enerji verimliliği ve şebeke kararlılığını da korumayı hedefliyor. Bu da elektrikli araç sahiplerine kesintisiz ve güvenilir bir şarj deneyimi sunuyor. Terra 360'ın büyük ekranı, reklam ve görsellerin şarj istasyonunda gösterilmesini sağlayarak işletmeler ve markalar için önemli bir pazarlama fırsatı sunuyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  4 araç aynı anda şarj olabilecek

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow