hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Chery TIGGO Ailesinin yeni modeli geliyor

  Chery TIGGO Ailesinin yeni modeli geliyor
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  TIGGO’nun yeni modeli Pekin Fuarı'nda tanıtılacak

   

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TIGGO ailesinin yeni amiral gemisini Pekin Otomobil Fuarı’nda ilk kez otomobil severlerin beğenisine sunmaya hazırlanan Chery, geleceğin seyahat trendine güçlü bir şekilde liderlik ediyor. TIGGO marka gelişiminin gelmiş olduğu en son noktayı gözler önüne serecek olan yeni araç, küresel kentsel SUV trendine de yön verecek. Üstün QPower özellikleri ve yeni modelin gücüyle desteklenen Chery, yeni enerji ve küresel zeka alanlarında gelişmeye devam edecek. Marka, kullanıcılara daha akıllı bir ulaşım ve yaşam tarzı sağlamaya devam edecek. 

  Aile genişliyor
   
  TIGGO ailesinin amiral gemisi, yeni enerji araç pazarının giderek daha rekabetçi hale gelmesi ve tüketici beklentilerindeki artışı karşılık verebilecek özellikleri ile öne çıkacak. Bu yeni model, en ileri teknolojiyi dünya genelinde tüketicilerin erişimine sunarak, onların kalite ve yenilik taleplerini karşılayarak amiral gemisi ürünlerin neler sunabileceğini yeniden tanımlamayı amaçlıyor. 
   Chery'nin kapsamlı küresel Ar-Ge kaynaklarından yararlanarak, lüks küresel ulaşımda yeni bir çağın yolunu açan teknolojiye yeni bir bakış açısı ortaya koyuyor. Hem tasarım hem teknolojide mükemmellik! 25 Nisan tarihinde kapılarını açacak olan Pekin Otomobil Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanan Chery, yenilikçi teknolojiye, premium ürünlere ve beklenenin ötesine geçen marka değerlerine verdiği önemle otomotiv endüstrisinin yeni döneminde ön sıralarda yer alacak. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni enerji seçenekleri

  En güncel QPower şarj edilebilir hibrit (PHEV) teknolojisiyle donatılan yeni model, etkileyici bir güce sahip. QPower, Chery'nin güç-aktarma sistemi teknolojisindeki deneyiminin doruk noktasını oluşturuyor ve içten yanmalı (ICE), şarj edilebilir hibrit (PHEV) ve tamamen elektrikli (BEV) olmak üzere çok farklı enerji seçeneklerini kapsıyor. Bu çözüm, “Güçlü ve hızlı”, “verimli ve çevre dostu”, “yüksek enerjili ve akıllı” gibi enerji avantajlarıyla öne çıkıyor. Ayrıca QPower, temel enerji türleri için en uygun güç çözümünü sunuyor ve kullanıcıların tüm ulaşım senaryolarına hitap ederek yeni model için gelişmiş destek sağlıyor. Tüm bu özelliklerle yeni model, beklentilerin ötesine geçen ve kullanıcılara sürprizler yapan üst düzey bir deneyim sunacak. Chery’nin küresel boyuttaki başarısının anahtarlarından olan küresel trendlere ayak uydurmak ve dünya genelindeki kullanıcılarla bağlantı kurmak, yeni modelin de kendi alanında liderliğin en büyük adayı olmasını sağlıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow