EICMA Motosiklet fuarı kapılarını açtı

EICMA Motosiklet fuarı kapılarını açtı

Motosikletseverlerin her yıl buluşa noktası olan EICMA 2016 Fuarı Milano’da VIP ve basın ziyaretçilerine kapılarını açtı. EICMA 10-13 kasım 2016 tarihleri arasında kapılarını halka açacak.

 


Araştırmalar, 2021 yılı itibarıyla iki tekerlekli araçların yıllık global üretiminin yaklaşık 160 milyon adede ulaşacağını öngörüyor. Tüm dünyada satışları artışa geçen motosiklet ve benzeri iki tekerlekli araçlar hem trafik sıkışıklığında hem de bireysel mobilite faaliyetlerinde önemli fırsatlar vaad ediyor. Özellikle ağırlıklı olarak Çin, Hindistan ve Güneydoğu Asya'da üretimi gerçekleşen motosiklet dünyası bu yıl da Milano’daki EICMA’da sektördeki son yenilikleri sergiliyor. Daha az yakan motosikletler, çevre dostu elektrikli 2 tekerlekli araçlar ve neredeyse otomobil konfor ve güvenliğine yaklaşan motosiklet,ATV ve diğer araçlar organizasyonda boy gösteriyor.


Türkiye'nin ilk yerli hibriti Toyota C-HR'den kareler

700 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR


Binden  fazla firmanın  katıldığı EICM’ya bu yıl 700 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Fuarda Yamaha,awasaki, Honda, Harley Davidson .Suzuki gibi devler başta olmak üzere birçok marka yeni modellerini ziyaretçilere sergileyecek. 2021 projeksiyonlarına göre iki tekerlekli araç sektöründe bugün üretilen adedin yaklaşık üçte biri oranında üretim artış gösterecek. Üretim hacimleri ağırlıklı olarak 250 cc motor hacmine kadar olan ve Asya'da en yaygın ulaşım yöntemi olan küçük motosikletlerden ve scooterlerden oluşacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS