hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Fiat Panda City satışa çıkıyor

  Fiat Panda City satışa çıkıyor
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Fiat Panda, güncellenen donanım seviyesi “City” ve hibrit motor seçeneği ile satışa sunuluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  City, Urban, Cross, Cross 4x4 ve Cross Plus 4x4 donanım seviyeleri ile tercih edilebilen Fiat Panda; tüm donanım seviyelerinde 1.0 litrelik, 3 silindirli 70 HP gücündeki hibrit motoru ile yakıt tasarrufu ve performansı birleştiriyor. “City” donanım seviyesi 475 bin 900 TL’lik fiyatla “Fiat Online” üzerinden rezerve edilebilecek.

  Fiat Panda City satışa çıkıyor

  Teknolojik ve çevreye duyarlı

  Yeni satışına başlanan teknolojik ve Cross görünümlü versiyon ”City” donanım seviyesinde; siyah tavan sayları ve yan süs çıtaları, gövde rengi elektriksiz dış ve dikiz aynalar, yükseklik ayarlı direksiyon ve Cross görünümünü destekleyen renkli 15 inç stil kapak jantlar yer alıyor. City donanım seviyesinde ayrıca 5’inçlik Bluetooth’lu multimedya ses sistemi, sürücü ve yolcu ön hava yastıkları, polen filtreli manuel klima, ESP,ASR/MSR, yokuş kalkış destek sistemi, bagaj bölmesi ışığı, arka cam buz çözücü, 12v priz, dış sıcaklık göstergesi, Start&Stop, uzaktan kumandalı merkezi kilit standart olarak sunuluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hibrit Teknolojisi

  Panda’nın tüm versiyonlarında 1.0 litrelik, 3 silindirli, 70 HP, 92 NM güç üreten, emisyon ve yakıt tüketimini minimuma indirgeyen motor görev yapıyor. Yeni üç silindirli 1.0 litrelik içten yanmalı motor, kalkış ve hızlanmalar sırasında bir kayış yardımıyla enerji sağlarken, yavaşlama ve/veya frenleme sırasında ise; aracın sahip olduğu hareket enerjisinden yararlanarak güç üretip, yeniden kullanılmak üzere 12 Volt Li-Ion bataryasında enerji depoluyor. Ortalama yüzde 19 yakıt tüketim avantajı sağlayan hibrit motorlu Panda’da standart aküye ilaveten bir adet lityum iyon batarya bulunuyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow