Goodyear’dan ticarilere yeni seri

Goodyear’dan ticarilere yeni seri

Goodyear’ın oluşturduğu yeni karma servis ürün hattı, daha fazla dayanıklılık ve geliştirilmiş kilometre performansı sunmayı hedefliyor.

Goodyear, en iyi hasar direnci ve daha önceki nesillerinden daha yüksek kilometre performansına sahip yeni karma servis ürün hattını piyasaya sundu.  Yeni DuraShield teknolojisine sahip Omnitracürün hattı daha fazla dayanıklılık ile birlikte gelişmiş kilometre performansı ve kaplanabilirlik özellikleriyle öne çıkmayı öngörüyor. Yetkililer kürün hakkında şu bilgileri verdiler:

“Yeni Omnitrac serisinin altısı Omnitrac  S ön aks lastiği ve dördü Omnitrac D çeker aks lastiği olmak üzere 10 farklı ebatı bulunuyor. Seride ayrıca karma servis endüstrisi için yeni bir ebat daha yer alıyor. 315/70R22.5 ebadı sektörde bir ilk olarak, pazardaki talebin gitgide arttığı standart çekicilerin kullanımı için üretiliyor.Goodyear’ın uyguladığı yeni bir teknoloj olan DuraShield, lastiğin gövdesinde oluşabilecek hasarlara karşı ekstra dayanıklılık ve kaplanabilirlik özelliği sağlıyor. Yeni Omnitrac ürün hattı gelişmiş kilometre performansı sunuyor ve 3PMSF işaretlemesi ile kış koşulları ile ilgili tüm gereklilikleri karşılıyor.”

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Satış Direktörü Şaban Güngör konuyla ilgili olarak; “Günümüzde karma servis filosu operatörleri, hem yol hem de yol dışı koşullarda kullanılabilecek çok yönlü ve dayanıklı lastikler talep ediyorlar. Türkiye Pazarı’nda çok güçlü olduğumuz bu segmentte yeni OMNITRAC lastiklerimizin daha önceki nesillerine göre DuraShield teknolojisi sayesinde daha dayanıklı ve kilometre performansı açısından daha gelişmiş bir yapıya sahip olmasıyla gücümüze daha da güç katmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS