İkinci el Porsche'lara garanti

İkinci el Porsche'lara garanti

Her biri Porsche teknisyenleri tarafından onaylanmış, sadece orijinal Porsche yedek parçalarının kullanıldığı Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar (Porsche Approved), kalite ve güvencesiyle ikinci el Porsche satın almak isteyenlerin tercihi oluyor

Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar satışa sunulmadan önce her biri konusunda uzman Porsche teknisyenleri tarafından 111 noktalı mekanik incelemeye tabi tutuluyor. ABS fren sisteminden lastiklere, sileceklerden emniyet kemerlerine kadar her aksam değiştirilmesi gerektiğinde, yüzde 100 Porsche orijinal parçalar ile değiştiriliyor. Sonrasında da yine Porsche teknisyenleri tarafından onaylanarak, satışa sunuluyor.


12 ay Porsche garantisi


Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar hizmeti, satıştan sonra da devam ediyor. Tüm dünyada geçerli Porsche Onaylı Garanti kapsamında, Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar da hiçbir kilometre sınırı olmadan yeni araç garantisi ile aynı hizmetten faydalanabiliyor. Bu garanti aracın bir kez daha şahsen veya Porsche Merkezleri tarafından da satıldığında devam edebiliyor. Porsche Onaylı Kullanılmış Araç sahipleri, Porsche’nin yol yardımı Porsche Asistan hizmetinden ve gerek görüldüğünde ikame araç hizmetinden de faydalanabiliyor.


Saatlik otomobil isteyenler için


Türkiye genelinde 8 Porsche Merkezi’nde satışa sunulan Porsche Onaylı Kullanılmış Araçlar, ikinci el kalitesi ve güvencesi nedeniyle ikinci el Porsche sahibi olanların  tercihi oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS