hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İtalyan SWM Türkiye’de 8 yeni noktayı hizmete sokacak

  İtalyan SWM Türkiye’de 8 yeni noktayı hizmete sokacak
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Türkiye pazarına ATMO Grubu ile giriş yapan İtalyan SWM model ve hizmet ağını genişletecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  7 şehirde 8 satış ve satış sonrası hizmet noktasıyla faaliyetlerine başladıklarını söyleyen sektör yetkililerinden Anton Chernov, “Türkiye pazarı için yatırımlarımızı artırıyoruz. Şubat ayında genişleyen bayi ağımıza Antalya ve Diyarbakır’da açacağımız satış ve satış sonrası hizmet noktalarını ekleyeceğiz. İlk çeyrekte de ayrıca Ege, Akdeniz ve Doğu Anadolu’da da yeni satış ve satış sonrası servis noktalarımızı açarak büyümeye devam edeceğiz. Bayi ağımızı genişletmek için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz” dedi.

  Türkiye pazarına iddialı bir fiyat politikasıyla giriş yaptıklarını ifade eden Anton Chernov, “Ocak ayında da lansman fiyatlarımızla satışa devam ettik. Sabit fiyat güvencesiyle sunduğumuz otomobillerimizi kademeli olarak müşterilerimize teslim etmeye başladık. Araçlarımıza çok yoğun bir talep var. Şimdiden 2 binden fazla müşterimiz sıraya yazılmış durumda. Bu yoğun ilgiye cevap vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bayi ağımızı genişleterek Türk tüketicisinin SWM markasına ulaşmasını kolaylaştıracağız” diye konuştu.

  İtalyan SWM Türkiye’de 8 yeni noktayı hizmete sokacak

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şubatta 3 yeni bayi daha açılıyor

  Türkiye pazarı için yatırımları artırdıklarını söyleyen ATMO Grubu Türkiye CEO’su Anton Chernov, “7 ilde 8 SWM bayisi ile yola çıktık. Şubat ayında bu ağa Antalya ve Diyarbakır’da açacağımız satış ve satış sonrası hizmet noktalarını eklemeyi hedefliyoruz. İlk çeyrekte de ayrıca Ege, Akdeniz ve Doğu Anadolu’da yeni satış ve satış sonrası servis noktalarımızı açarak büyümeye devam edeceğiz. Bayi ağımızı genişletmek için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz” dedi.

  1.5 litrelik benzinli motor

  Türkiye pazarına G01 ve G01F modelleriyle giriş yapan SWM, iddialı fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Türkiye pazarı için uzatılmış 5 yıl veya 150 bin kilometre garantiyle sunulan SUV tipi araçlar, sınıfının teknolojik sınırlarını zorlarken, bir üst sınıfa göz kırpan boyutlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 4670 mm uzunluğa, 1855 mm genişliğe ve 1740 mm yüksekliğe sahip olan G01, segment boyutlarını aşıyor ve 2750 mm’lik aks mesafesi ile hem daha iyi yol tutuş sağlıyor hem de yaşam alanının ferahlamasına olanak tanıyor. SWM G01, Türkiye’de Comfort ve Elite olmak üzere iki farklı donanımla satın alınabiliyor. Comfort donanımında motor sadece 6 ileri manuel şanzımanla kombine edilirken, Elite donanım versiyonunda ise 7 ileri DCT şanzıman yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow