hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kia’yı şimdi al Mayıs 2021’de ödemeye başla

  Kia’yı şimdi al Mayıs 2021’de ödemeye başla
  expand

  Kia kasım ayına özel Sportage, XCeed, Ceed STW, Ceed HB DSL ve Niro modellerinde 100 bin TL’ye 30 ay yüzde 0,99 faiz avantajı sunuyor. Ayrıca Sportage’da “Şimdi al 6 ay sonra ödemeye başla” kampanyası da devam ediyor.

  Kia’da kasım ayında da ödemelerde erteleme ve faiz fırsatları devam ediyor. Kampanya kapsamında otomobilseverler Sportage, Niro, XCeed, Ceed, Stonic, Rio, Picanto ve Bongo’daki uygun faiz fırsatları ile yeni bir Kia sahibi olabilecek. Performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan, 1.6 litre dizel motor ve otomatik şanzıman seçeneğiyle iddialı performansını sürdüren Kia Sportage, kasım ayı sonuna kadar 100 bin TL’ye 30 ay boyunca yüzde 0,99 faiz fırsatıyla SUV severleri bekliyor. Sportage satın alanlar ayrıca, şimdi al mayısta öde kampanyası kapsamında ödemelerini 6 aya kadar erteleyebiliyor.

  Picanto, Rio ve Stonic’de avantajlar

  Makyaj operasyonu geçirerek sınıfının üstünde donanım özelliklerine kavuşan Rio 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,99 faizle satışa sunuluyor. Sportif ve ikonik dış tasarımıyla A segmentinin iddialı oyuncusu ve lideri olan Picanto ise kasım ayında 40 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,99 faiz fırsatına sahip.

  Faiz ve ve vade seçenekleri dikkat çekiyor

  SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle bir araya getiren XCeed ve makyajlı yeni görünümüyle hibrit SUV sınıfının cazibeli tasarımına sahip  modeli Niro ay sonuna kadar 100 bin TL’ye 30 ay boyunca yüzde 0,99 faiz fırsatıyla satılıyor. Reddot ve iF Tasarım Ödülleri’nin sahibi Kia Stonic ise kasım ayı boyunca 50 bin TL’ye 18 ay boyunca yüzde 0,99 faiz avantajına sahip. Manuel ve otomatik vitesli versiyonlara sahip  Ceed ay sonuna kadar benzinli modelinde 50 bin TL’ye 18 ay boyunca 0,99 faiz fırsatıyla; Ceed STW ve Ceed HB DSL 100 bin TL’ye 30 ay boyunca 0,99 faiz fırsatıyla sunuluyor.

  Sıfır faizle ticari Bongo

  Yüksek yük kapasitesi, güçlü motor seçeneği ve aerodinamik tarzıyla KOBİ’lerin tercihi  Bongo da  kasım sonuna kadar 50 bin TL’ye 12 ay boyunca yüzde 0 faizle showromlarda sahiplerini bekliyor. Kampanya kapsamında kullanılabilecek krediler, bireysel TL taksitli oto kredisi konumunda bulunuyor.  Kampanya kapsamında maksimum araç bedelinin 120.000 TL'ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 120.000 TL üzerindeki kısmı için de yüzde 50 kredilendirme yapılabiliyor. Kia binek araçları  2 yıl ya da 60.000 km yasal garanti altında. Anahtar teslim tarihinden itibaren toplamda 5 yıl ya da 150.000 km boyunca Kia  Özel Garanti Onarım Güvencesi ile de güvence altına alınıyor.


  Detaylı bilgi için tıklayın!

   

  İlandır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow