Lexus da online oldu

Lexus da online oldu

Lexus, kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak bir dizi yeniliğe imza attı.

Showrooma gitmeden Lexus modellerini incelemek isteyenler için, tüm başvuru süreçlerini online olarak tamamlayabilme ve görüntülü konuşma imkanı sunuluyor. Lexus danışmanlarıyla görüntülü görüşen müşteriler aynı zamanda Türkiye’nin her bölgesinde teslimat ve servis ağıyla ayrıcalıklı hizmet alabilecek.

Randevulu test

Yetkililer şu bilgileri verdiler:"Showroomu ziyaret etmek isteyen müşteriler için de tüm alanlar, showroom araçları ve test araçları düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Ayrıca müşterilere, Lexus Showroomları’nın bulunduğu illerde istedikleri tarihte ve lokasyonda, diledikleri modelle test sürüşü imkanı da sunuluyor."

Kiralama da yapılıyor

Lexus tasarımıyla dikkat çeken ES Sedan modeline ulaşmak isteyen müşterilere bu ay uygun fırsat sunuyor. 300 bin TL’ye kadar 12 ay yüzde 0 faiz fırsatı veriliyor.Lexus ES modelini kiralamak isteyenler için de avantajlı operasyonel veya finansal kiralama seçenekleri sunuluyor. Böylece aracı satın almak veya kiralamak isteyen kullanıcılar, ES modeline hızlı yoldan ulaşma imkanına sahip oluyor.ADAC tarafından sınıfının en verimli modeli olarak 218 HP güç üreten 2.5 litre hibrit motora sahip Lexus ES 300h,performansı ve düşük tüketime sahip olmasıyla da öne çıkıyor. ES, J.D. Power tarafından da gerçek kullanıcılardan alınan verilerle “En Güvenilir Lüks Model” seçildi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS