hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Lexus LBX 'de yapay zeka kullanımı

  Lexus LBX de yapay zeka kullanımı
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Lexus’un ilk çeyrekte Türkiye pazarında satışa sunacağı yeni modeli LBX, sıra dışı tarzını dijital alanda da gösteriyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Henüz yollara çıkmadan aldığı ödüllerle adından söz ettirmeyi başaran LBX, yenilikçi dijital sanat deneyimini başlattı.Türkiye’de de kullanıcılarla buluşturulan bu uygulama, lexus.com.tr adresinde otomobil tutkunlarını, teknolojileri meraklılarını ve sanat severleri bekliyor. LBX modelini yaratıcı bir şekilde Yapay Zeka Deneyimi ile birleştiren uygulama, markanın “Kişiselleştirilmiş Lüks” deneyiminin de altını çiziyor. Kullanıcıların kendi tarzlarıyla eşsiz sanat eserleri ortaya çıkıyor.

  Geleneksel kalıpları kırıyor

  Geleneksel araç satın alma deneyiminin kalıplarını kıran LBX Yapay Zeka Deneyimi, daha genç ve sosyal medyayı seven kullanıcıları kendisine çekmeyi amaçlıyor. Bu sayede kullanıcılar LBX ile kişisel sanat eserleri oluşturabiliyorlar. Yapay Zeka sistemi, Instagram hesabının eşleştirilmesiyle, kullanıcıların önceden yaptığı paylaşımlardaki estetik anlayışını, kişiliğini, tercih ettiği dokuları ve renk paletini analiz ederek kişiselleştirişmiş sanat eserinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

  Kullanıcılar, isterlerse Instagram hesabı olmadan da sanat eserleri oluşturabiliyorlar.LBX’in bu yenilikçi deneyimi, farklı tarzlarda milyonlarca sanat eseri oluşturabiliyor ve her bir eser, kullanıcıların kişilikleri kadar benzersiz oluyor.Bir yapay zeka çalışması oluşturulduktan sonra, kullanıcılar bunu indirip kaydedebiliyorlar ve kendi sosyal medya profillerinde paylaşabiliyorlar. LBX Yapay Zeka Deneyimi, müşteri odaklı dijital deneyimlerindeki yenilikçi tarzını yansıtıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Lexus LBX de yapay zeka kullanımı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow