Okan Bayülgen'den TOGG yorumu: Bu bir devrim!

Okan Bayülgen'den TOGG yorumu: Bu bir devrim!

Okan Bayülgen'den TOGG yorumu: Bu bir devrim!

29 Ekim itibarıyla banttan inen yerli ve milli ilk elektrikli otomobil TOGG yankı uyandırmaya devam ediyor. Türkiye'nin otomobili son olarak şovmen Okan Bayülgen tarafından övgü ile karşılandı. Bayülgen, TOGG'un Türkiye için gurur verici bir devrim olduğunu söyledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ünlü şovmen ve tiyatro oyuncusu Okan Bayülgen, Togg’un Türkiye için bir devrim olduğuna işaret ederek Türkiye’de yerli otomobil üretiminin başlamasının gurur verici olduğunu söyledi.

Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu'nun (TOBFED) düzenlediği Sürdürülebilir Gelecek Zirvesi’nde konuşan Okan Bayülgen, Togg’un Türkiye için bir devrim olduğunu söyledi. Togg’un dev ekranını çok faydalı bulduğunu söyleyen Bayülgen, bu ekranın sürücülere pek çok kolaylık sağlayacağını belirtti.

Otomobillerin artık farklı bir teknoloji ile donatıldığına vurgu yapan Bayülgen, “Togg’un kokpitine baktığımızda diğer otomobil markalarında olmayan dev bir panel var. İnsanlar buradan film mi izleyecek diye soruyorlar? Bu büyük bir olay. O ekran hayatımızı kolaylaştıracak. Hayat artık o ekranda olacak. Milli otomobilimizin olması benim için büyük gurur. Milli gururumuz Togg’u otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründeki akıllı platformumuz Otovınn ile buluşturursak hayatımız daha da kolaylaşacak" dedi.

Türkiye, Rus turistlerin en çok tercih ettiği 2. oldu

Türkiye, Rus turistlerin en çok tercih ettiği 2. oldu

"TEKRAR ARABA ALMA ZEVKİNİ YAŞAYACAĞIM"

İstanbul trafiğinde araç kullanmaktan usandığını ve bu yüzden araç kullanmayı bıraktığını söyleyen Bayülgen, Togg’un o dev ekranına Otovınn kurarsam işte o gün araç kullanmaktan tekrar zevk alacağım” dedi.