Pirelli’den yaz performanslı kış lastiği

Pirelli’den yaz performanslı kış lastiği

Pirelli’nin Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda sunduğu kapsamlı inovasyonlar arasında yeni P Zero Winter, Track Adrenaline uygulaması, yeni ‘Elect’ yanak işaretleri ve orijinal ekipman olarak Color Edition gibi yeniliklerle yerini aldı.

Pirelli’nin P Zero ailesi genişliyor. 2019 Cenevre Motor Showda konuşan Pirelli Tyres Tüketici Lastikleri Pazarlama Direktörü Giovanni Ricci markalarının özel tasarım (terzi işi) stratejisine yeni bir boyut daha kattığını belirtti.Pirelli’nin premium ve prestij segmentlerindeki hemen tüm önemli otomobillerin spesifik koşullarına göre kişiselleştirilmiş çözüm sunabildiğini kaydeden Ricci şunları kaydetti:

“Pirelli’nin 30 yıldan uzun süredir mükemmel performansla özdeşleşmiş olan en ünlü markası P Zero, şimdi yeni “P Zero Winter” kış lastikleri ile kış koşullarının üstesinden gelmeye hazır. Pirelli, geçmişten bu yana edindiği kış lastiği tecrübesiyle yeni ürüne soğuk asfaltta güvenlik ve performans kazandırırken mükemmel sürüş deneyimi doğrudan ünlü P Zero tarafından sağlanıyor.P Zero ailesi, yeni kış lastiğinin de eklenmesiyle şimdi dünyanın en sportif ve prestijli otomobillerini donatmak için her tür lastiği sunuyor.”

Sıfır emisyonlu araçlara özel

P Zero'nun evrimi, genişleyen elektrikli spor otomobil pazarını da kapsıyor. Cenevre’de ilk kez P Zero lastikler üzerinde tanıtılan ‘Elect’ işareti, elektrikli plug-in hibrit otomobiller için üretilmiş lastikler olduğunu gösteriyor. Ricci, fuarda “2019 Yılının Otomobili” seçilen Jaguar I Pace’de de P Zero lastiklerinin kullanıldığını vurguluyor. ‘Elect’ işaretli Pirelli lastikleri, spesifik teknik özellikleri sayesinde çevre dostu otomobillere çeşitli avantajlar sunuyor. Öncelikle, bu lastiklerin düşük dönme direnci, her otomobilin menzilini maksimuma çıkarmaya yardımcı oluyor. Ayrıca gürültü düzeyinin azalması sayesinde kabin içinde sessizlik vurgulanıyor.

Color Edition orijinal ekipman

Lastiklerin yüzünü değiştiren Color Edition devriminin yeni bir sayfası Cenevre’de açılıyor ve prestijli otomobil üreticileri tarafından orijinal ekipman olarak sunuluyor. Üreticiler için yeni bir özelleştirme seçeneği olan Color Edition ile Mükemmel Uyum stratejisi doğrultusunda otomobillerin spesifik özelliklerine uyacak lastikler sunuluyor. Artık bu lastikler renkli yanak detaylarıyla öne çıkabiliyor. Aston Martin DBS Superleggera, homologasyonlu renkli lastiklerle donatılmış ilk otomobillerden biri olacak. P Zero markası 2019 yılında ziyaretçilerin İtalyan şirketinin kültürünü deneyimlemelerini sağlayan amiral gemisi, yeni P Zero World mağazalarının açılmasıyla bir kez daha öne çıkıyor. Ocak ayında Dubai mağazasının ardından yılın ikinci yarısında Melbourne ile iki güçlü lüks ve spor otomobil pazarında yeni mağazalar açılacak. Los Angeles, Münih ve Monaco'yu takip eden Dubai ve Melbourne açılışları ile Pirelli mağazasının küresel varlığına iki yeni kıta daha eklenmiş oluyor.

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS