Scania 100 çekiciyi teslim etti

Scania 100 çekiciyi teslim etti

Scania, Türkiye’nin en büyük uluslararası taşımacılık firmalarından biri olan Martaş Group’a 100 adet Yeni Nesil Scania R450 çekici teslimatı gerçekleştirdi.

Teslimat törenine Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, Scania Satış Müdürü Gökhan Altun, Martaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdi Kurt ve Martaş Yönetim Kurulu Üyeleri Okan Kurt ve Ozan Kurt ile birlikte diğer yetkililer katıldı. Düzenlenen törenden sonra Martaş Group Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kurt, yeni nesil Scania ile törenin düzenlendiği alanda direksiyonun başına geçti ve tur atarak aracı test etti.


Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, Martaş ile işbirliklerinin uzun yıllara dayandığını belirterek “Yeni nesil Scania araçlarımızın ilk büyük teslimatını, Türkiye’nin en büyük lojistik firmalarından Martaş’a yapıyoruz. Yeni nesil Scania’yı sadece bir araç değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel tasarlanan hizmet paketleri ile eksiksiz bir taşımacılık çözümü olarak görüyoruz” dedi.


“2023 yılı hedefimiz 1.500 çekiciye ulaşmak”


Martaş Grup adına açıklama yapan Yönetim Kurulu Üyesi Okan Kurt da “2017 yılında 100 milyon TL’lik yatırım yaptık. Scania markası ile 23 senedir işbirliği yapıyoruz. Bu alımla beraber geldiğimiz noktada filomuz tamamı Scania 640 çekiciye ulaştı. Bu durum karşılıklı güvenin önemli bir göstergesi. Yeni araç alımında mevcut Scania araçlarımızdan aldığımız verim bizim için en önemli referanstır. Scania ile iş birliğimiz uzun yıllar devam edecek. 2023 yılında 1.500 çekiciye ulaşmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS