hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yamaha pazara ATV’sini sundu

  Yamaha pazara ATV’sini sundu
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Zorlu dış mekan koşullarında iş yükü hafifletmek için tasarlanan Kodiak 700 EPS SE, Yamaha sınıfındaki ATV’lerin en yenisi olarak pazara çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Dayanıklı iş aracına ihtiyaç duyan çiftçiler, ormancılar ve endüstriyel amaçlı kullanıcılar ve eşsiz bir offroad deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan ATV Kodiak 700 EPS SE sonuç odaklı çalışmak isteyenler için tasarlandı. Arazide kolayca hareket etmeyi, ağır yükleri taşımayı sağlayan yüksek torklu motor, otomatik şanzıman ve EPS (Elektrikli Direksiyon), On- Command (Diferansiyel Kilidi) gibi Yamaha teknolojileri ile donatılan Kodiak 700 EPS SE, koltuk üzerinde geçen uzun bir günün sonunda bile rahat hissettirecek ergonomik tasarıma sahip.

  600 kg yük

  Yamaha'nın kendini kanıtlamış, yüksek torklu MK II 686cc motorundan güç alan ve gün boyu sürüş konforu için kompakt şasi ve yumuşak bir koltuğa sahip olan bu sıra dışı iş makinesi sürücünün yanında ek olarak 140 kg yük taşıyabiliyor ve dahili vinç ile 600 kg'a kadar yük çekebiliyor. Bu ATV Traktör, sarsıntısız çalışan Ultramatic® CVT şanzıman ve Diferansiyel Kilitli /2 Çeker/4 Çeker sistemi sayesinde yük çekme işleri için çok ideal. Elektrikli Direksiyon sayesinde işler daha da kolay hallediliyor. 10 yıl garantili kayış, 4 tekerde motor freni, alüminyum jant, ıslak çalışma sistemine sahip kampana arka fren, Çekiş Kontrol Sistemi, daha yüksek çalışma aralığı bulunan KYB süspansiyon, gün boyu sürüş konforu sunan tam kapsamlı dijital ekran Kodiak 700 EPS SE’nin diğer öne çıkan özellikleri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yamaha pazara ATV’sini sundu

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow