Yeni Mitsubishi’lerin ipuçları Tokyo'da

Yeni Mitsubishi’lerin ipuçları Tokyo'da

Mitsubishi Motors, Tokyo Fuarı’nda iki yeni aracı Elektrikli SUV Konsept Otomobil MI-TECH CONCEPT ve yeni K-Car konsepti Super Height K-Wagon Concept araçların dünya prömiyerini yapacak

Mitsubishi bu yıl 24 Ekim – 4 Kasım arasında ziyarete açılacağı belirtilen Tokyo Otomobil Fuarı’nda iki yeni konsept aracının dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Mitsubishi’nin dünyaya tanıtacağı yeni araçları MMC elektrikli mini SUV MI-TECH CONCEPT *1 ve yeni K-car konsepti Super Height K-Wagon Concept olacak.

Mi-Tech konsept

Dünya prömiyeri Tokyo Fuarı’nda yapılacak olan MI TECH CONCEPT, MMC’nin “Drive your Ambition”*3 marka mesajının değerlerini temsil ediyor ve “her arazide, her hava koşulunda benzersiz sürüş keyfi sunan elektrikli bir SUV konsepti” olarak tanımlanıyor. Boyutları küçültülmüş ve ağırlığı azaltılmış yeni bir plug-in hibrit EV (PHEV) güç aktarma sistemi, 4 motorlu elektrikli 4WD sistemi, gelişmiş sürücü destek ve aktif güvenlik sistemleri bu küçük elektrikli SUV konseptine sığdırılıyor.

Super Height K-Wagon konsept

Yeni nesil Super Height K-Wagon Concept, daha fazla destinasyona gitmek ve ufuklarını genişletmek isteyen sürücülerin arzularına yanıt veriyor. Super Height K-Wagon Concept, geniş iç mekanı türünün standardı olarak sunarken bu kategoriden beklenen performansı ve işlevselliği de sağlıyor. SUV tarzı tasarımı da Mitsubishi’liğini gösteriyor. Mitsubishi Engelberg Tourer ise sürücüye her hava koşulunda veya her zeminde sürüş keyfi sunan üst düzey dinamik performans sergilemek için tasarlandı. Ayrıca, PHEV'e özgü uzun menzile de sahip olan bu araç, 3 sıralı koltuk düzenli çok yolcu taşıma kapasitesiyle bir SUV'un cazibesini artırıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS