hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yeni Opel Frontera yüzünü gösterdi

  Yeni Opel Frontera yüzünü gösterdi
  expand
  KAYNAKMehmet Ali Kantarcı

  Geniş ve elektrikli yeni SUV Opel Frontera tanıtıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Tamamen elektrikli ve verimli 48 Volt hibrit güç seçenekleri ile müşterilerine seçme özgürlüğü sunacak olan yeni Frontera, etkileyici silüeti, yeni “Şimşek” logolu Opel Vizör ön paneli ve geniş çamurluk tasarımıyla sağlam bir duruş sergiliyor. Bununla birlikte çift geniş ekranı, ergonomik ön koltukları ve akıllı saklama alanı çözümleri ile keyifli bir iç mekana sahip olan yeni model, kablosuz şarj ünitesi ve ek USB bağlantı noktalarının yanında pek çok akıllı çözümü de beraberinde getiriyor.

  Yeni Opel Frontera yüzünü gösterdi

  1600 lt bagaj hacmi

  1.600 litreye varan bagaj hacmi ile kalabalık aileler de dahil olmak üzere geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden yeni Opel Frontera, tavan rayları ile üstün bir fonksiyonelliğe sahip. Yeni Frontera ile Opel, her araç segmentinde en az bir elektrikli model sunabilme hedefine bir adım daha yaklaşıyor. Alman otomobil üreticisi Opel, uzun ve başarılı tarihinde yeni bir sayfa açıyor. Bu kapsamda Opel, yeni Frontera modelinin ilk görüntülerini dünyayla paylaştı. Opel’in yeni şimşek logosunun ilk temsilcisi olan bu keyifli ve geniş yeni SUV, en başından itibaren müşterilere elektrikli motor seçeneği ile sunulacak. Ayrıca müşteriler, Frontera'nın 48V hibrit teknolojisine sahip versiyonunu da tercih edebilecekler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Akıllı çözümler var

  Opel’in ünlü "kanat imzası", gövde rengindeki ek kısımlarla ayrılan üç aydınlatma bloğuna sahip modern görünümüyle parıldıyor. Yandan görünüm, geniş kabini görsel olarak bölen ayırt edici bir C sütununu ortaya çıkarıyor. Bunlara ek olarak, belirgin çamurluklar, yoldaki sağlam duruşu pekiştirerek yeni modele modern bir görünüm kazandırıyor. Bağlantı ve konfor sağlayan akıllı çözümler Modern görünüm ve hissiyat, akıllı tasarımın pratiklikle buluştuğu iç mekan tasarımında da devam ediyor. Gösterge paneli ve kapılardaki dekor detayı, kabini görsel açıdan daha da ferah hale getiriyor. Ayrıca, iki adet 10 inçlik ekrana sahip yeni nesil bilgi-eğlence sistemiyle sunulan Opel'e özgü, tamamen dijital Pure Panel kokpit ile birlikte cesur ve şık bir görünüme kavuşan yeni direksiyon, göz alıcı bir yapıya sahip.

  Hibrit versiyonlar

  Tüm yeni Opel modellerinde olduğu gibi yeni Frontera da sadece cesur ve yalın tasarımıyla değil, aynı zamanda çevreci sorumluluğun ön planda olduğu performansıyla da göz dolduruyor. Müşteriler, tamamen elektrikli modelin yanı sıra 48V hibrit teknolojisine ve yüksek verimli güç ünitesine sahip versiyonları da tercih edebilecekler. Yeni Frontera’da hangi güç aktarma organı tercih edilirse edilsin, özel şasi tasarımı ile müşterilere üst düzeyde bir sürüş keyfi yaşatacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüsselsheim'daki Opel mühendisleri, Alman Otobanları’nda yüksek hızlarda seyahat ederken bile gövde kontrolünü optimize etmeye ve Opel'e özgü sürüş özelliklerini sunmaya büyük özen gösterdiler. Yenilikçi ve çarpıcı tasarımı ile akıllı ve eğlenceli çözümlerinin yanı sıra elektrikli veya hibrit güç ünitesiyle yollara çıkacak olan yeni Opel Frontera, Alman markanın elektrifikasyon iddiasında ne kadar ciddi olduğunu ve çok farklı türde müşterilerin gereksinimlerine ne denli bir cevap verdiğini bir kez daha gösteriyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow