"Yılın En İnovatif Otomotiv Markası" Mercedes-Benz oldu

"Yılın En İnovatif Otomotiv Markası" Mercedes-Benz oldu

İnternet ve teknoloji dünyasının en iyilerinin belirlendiği Webrazzi Ödülleri kapsamında Mercedes-Benz Türk, "Yılın En İnovatif Otomotiv Markası" ödülüne layık görüldü.

Webrazzi Ödülleri 2018 kapsamında “Yılın En Inovatif Otomotiv Markası” ödülü Mercedes-Benz Türk'ün oldu.

Bu yıl ilk kez açılan otomotiv kategorisinde “Yılın En Inovatif Otomotiv Markası” ödülünü, Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli, Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama İletişimi Müdürü Emre Kurt ve Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi Müdürü Serra Yeşilyurt birlikte aldılar.

Kurumsal İletişim Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli ödülü alırken yaptığı konuşmada, “Teknolojiyi, yeniliği, inovasyonu sadece ürün ve hizmetlerimizde değil, işimizin her alanında attığımız her adımda kullanmaya özen gösteriyor ve bu alanda öncü olmaya devam ediyoruz. Değerli Webrazzi okurları tarafından bu kategoride en iyi marka seçilmek bizler için gurur verici oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aday belirleme ve oylama süreci tamamen okurları tarafından belirlenen ve 32 kategoriden oluşan Webrazzi Ödülleri 2018’de toplam 433 bin 491 oy kullanıldı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS