Assasin's Creed Syndicate'in Duyuru Videosu!

Assasin's Creed Syndicate'in Duyuru Videosu!

Türkçe altyazılı video sizlerle..


Assasin's Creed serisinin yeni oyunu Assasin's Creed: Syndicate için Türkçe altyazılı duyuru videosu yayınlandı! Assasin's Creed: Syndicate ne zaman çıkacak? 


Binlerce oyuncunun çok yakından takip ettiği ve büyük bir tutkuyla oynadığı Assassin's Creed serisinin yeni oyunu, yapımcı Ubisoft'un düzenlediği canlı yayınla nihayet duyuruldu.


 


Assassin's Creed: Syndicate adıyla çıkışını gerçekleştirecek olan yeni oyunda daha önce gün yüzüne çıkan söylentilerin de ileri sürüldüğü gibi Victoria Devri Londra'sında geçecek ve Jacob Frye ve iki kız kardeşi Evie'ye odaklanacak. 1868 döneminde geçen oyunda Londra, tapınakçıların yönetimindeki çeteler şehrin yedi bölgesine hükmetmekteler. Bu bölgelerin güvenliğini sağlamak ve ele geçirmek de Evie ve Jacob olarak tamamen bizlere düşüyor. Yeni Assassin's Creed: Syndicate oyununda at arabası ve tren gibi taşıtları kullanabileceğiz. Örnek verecek olursak, oyun boyunca yoldan geçen at arabalarını çalabilir ve istediğiniz gibi şehir içinde kullabilirsiniz. Bunun yanı sıra at arabalarını saklanmak yada düşmanlarınızın üzerinden kolayca geçmek için de kullanabilirsiniz. 


 


Yeni aksiyon oyununun dövüş mekaniğine baktığımızda ise bu sistemin de elden geçirildiğini görebiliyoruz. Jacop'ın yeni hareketleri ve silahları sayesinde Assassin's Creed: Syndicate oyununun dövüş mekanikleri daha hızlı bir hal alıyor. Jacop'ın gizli bıçağının üzerinde hedefindeki düşmana halisünasyon gördüren bir çeşit ok bulunuyor. Bu ok hedefe saplandığı zaman düşmanlar birbirlerine saldırmaya başlıyorlar. Bunun yanı sıra yeni eşyalar arasında çatıdan çatıya atlamamızı sağlayacak zipline da bulunuyor. 


 


Yeni Assassin's Creed: Syndicate çıkış tarihini sizlere belirtecek olursak oyun; 23 Ekim tarihinde Xbox One, Playstation 4 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun için yayınlanan duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 


 


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS