Battlefield 4: China Rising'in Çıkış Videosu!

Battlefield 4: China Rising'in Çıkış Videosu!

China Rising indirilebilir içeriği yayınlandı..


Battlefield 4'ün China Rising eklentisi yayınlandı! 


Savaş oyunlarının önde gelen isimlerinden olan Battlefield'in yeni serisi Battlefield 4 için "China Rising" adında yeni bir indirilebilir içerik yayınlandı.


 


Yalnızca Premium üyeliğe sahip olanların dünden itibaren oyunu oynamaya başladığı Battlefield 4'ün China Rising DLC'si için bir de çıkış videosu yayınlandı. Battlefield oyununun yapımcısı olan DICE, her zaman yaptığı gibi yine aksiyon dozu üst safhalarda olan savaş haritalarına biz oyuncuları davet ediyor. Yeni eklenti China Rising ile birlikte oyuncular, Altai Range, Silkroad, Dragon Pass ve Guilin Peaks gibi oyun haritalarına sahip oluyorlar. Bu arada "yeni içeriği yalnızca premium üyeliği olanlar mı oynacak?" gibi soruların cevabını da verecek olursak; Premium üyeliğe sahip olan oyuncular China Rising içeriğini erkenden oynama fırsatı yakalayacakken, normal oyuncuların yeni eklentiyi oynayabilmeleri için 17 Aralık tarihini beklemeleri gerekecek. 


 


Battlefield 4'ün China Rising eklentisi için yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz, iyi seyirler..


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS